Příspěvky uživatele - 83.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jedlé kaštany, 5.12.2007
Nechci se vnucovat, ale napřesrok, se pokusím poslat foto habitusu v průběhu ročních období. Liberec
jedlé kaštany, 4.12.2007
Semenáčky bych asi doporučil zpočátku v zimě přeci jen chránit před přímým mrazem třeba chvojím. Já už sázel stromky asi 120 cm vysoké.  Jinak mohu doporučit, je to krásný strom celý rok a plody i když jsou částečně prázdné, zaujmou každého... celý příspěvek >
jedlé kaštany, 6.10.2007 Obsahuje fotku
Podle GPS je je naše nadm. výška 424 mnm. V příloze posílám fotografie ze zimy 05, teplota 21°C minus. Dva roky po výsadbě. Letošní habitus stromů nemám, pouze plody počátkem Září. Ani po zimě 05  nebyl žádný ze stromků mrazem poškozen, přestože... celý příspěvek >
jedlé kaštany, 3.10.2007
Host 83,150 z Liberce. Děkuji za Vaše názory. Když jsem se na Vás obracel s dotazem, "malý problém", bylo krásné teplé, suché babí léto a první hluché kaštany začaly pukat. Nyní pukají poslední, ale téměř vždy je v plodu jeden až dvě plně... celý příspěvek >
jedlé kaštany, 25.9.2007
Před pěti lety jsem dostal dva stromky jedlých kaštanů. Dnes jsou to stromy čtyři metry vysoké, krásné a druhým rokem obalené plody. Malý problém. Po puknutí plodu vypadnou min. čtyři semena (kaštánky), velikostně i barvou odpovídající, ale jakoby... celý příspěvek >
Břečťan, přísavník a jejich vliv na zdivo domu?, 19.9.2007
Zajímá mě, čím si nechat obrůst třeba 2m plot, aby ho nezničila příslušná rostlina a aby to byla neopadávací rostlina, nejlépe stále zelená. Co se týče břečťanu, tak je to solidní žrout omítky - never more!!!
likvidace vos, 30.7.2007
Vosy si udělaly hnízdečko v zemi u baráku. Počkal jsem do večera až tam budou všechny hajat. Potom jsem vzal horkovzdušnou pistili a pěkně jsem jim tam zatopil a byl konec. ahoj Luboš
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika