Příspěvky uživatele - 94.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2011, 13.6.2011
Pane Josefe, Vy se máte, já už světlušky neviděla ani nepamatuji. Elena
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Zkuste kouknout na stránky Biocont Laboratory, mají i poradenskou službu. Proti plísni má snad také fungovat Bioan či Bioton, teď přesně nevím. Elena
Dotaz, 24.5.2011
Zadejte si do vyhledávače - netýkavka konžská nebo papoušek. Elena
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 19.5.2011
Postříkala bych je přípravkem Omithe, má nějaká teplotní omezení, případně najít něco jinéo na roztoče, zkuste agromanual, věřím ale, že někdo poradí další vyzkoušený. Elena
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 19.5.2011
Dobrý večer, omlouvám se, že jsem se dotkla citlivého tématu, ve velkochovu jsem byla naposledy asi před 15 lety, ale ani tam ani při prodeji "vyřazených" slepic u nás v pojízdné prodejně drůbeže jsem se s tak zdecimovanou pipkou nesetkala.... celý příspěvek >
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 18.5.2011
Dobrý večer, paní Dobromilo, o rychlém konci Vašeho kohouta jsem četla, nekomentovala, zdálo se mi zbytečné (ale byl aspoň mladý a chutný). Nejsem žádný znalec drůbeže, nestuduji nová chovatelská doporučení, vycházím jen ze zkušeností a toho, jak se... celý příspěvek >
Papriky, rajčata a mráz, 12.5.2011
Plodit budou, u tyčkových rajčat si z jednoho vrchního zálístku zaběstujte nový "kmínek", papriky jsem někde četla, prý se vrcholky zaštipují (nikdy jsem to nedělala), budou košatější. Elena
Pěstování rajčat: Torino F1, Toro. Start, 11.5.2011
Brno, všechny tři odrůdy ven bez problémů. Elena
Vlnovník hrušňový, 11.5.2011
Myslím, žře ne, musí být něco na roztoče - Omithe apod. Elena
Pergoly, 9.5.2011
Altán je moc pěkný a s takovým krásným pomocníkem to muselo jít samo. Hodně příjemných posezení! Elena
Jak se zbavit vrabců, 8.5.2011
Paní Mílo, na záhonech Vám to sežerou holubi, vrabci ne.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Ookud jenom listy tak nevyhazovat, vzpamatují se. Elena
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 2.5.2011
V máji nemá pastýřovi oschnout hůl. U nás neprší a neprší (Brno-sever). Elena
Svilušky na paprikách, 1.5.2011
My při prvních příznacích (většinou na okurkách) postříkáme jednou Omithe, objednám roztoče v Brně v jednom semenářství (někdy mají skladem, někdy jsou do týdne), vysadím a o víc se nestarám, oni už si poradí. E
Choroba jabloně, 30.4.2011
Asi stejně jako na meruňkách, slivoních, višních bude mít usychání výhonků na svědomí monilia laxa. Elena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika