Příspěvky uživatele - 4.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sviluška na okurkách?, 27.6.2011
nic nevymýšlejte a upalujte Omite míchat, jinak o okurky komplet přijdete! jestli toho máte hodně, tak traktor nebo motorový postřikovač, každopádně u okurek jste s tím musel přece počítat a dopředu vědět, jak to budete řešit
Domácí ořechovice, 25.6.2011
my máme na 3 stromech celkem asi 5 ořechů, takže letos je to dáno... mráz to vyřešil
Okousané nové listy u papriky?, 22.6.2011
asi škvor, každopádně je to úplně jedno a jestli vám to vadí, tak musíte pěstovat rostliny v hermeticky uzavřeném prostoru
Lilek ve skleníku, 22.6.2011
kolik květů / plodů na rostlině necháváte a vyštipujete / omezujete další výhony? venku na záhoně bych to chápal, ale je to nutné i ve skleníku? neuživí rostlina více plodů? ad Wikipedia: Chceme-li vypěstovat velké plody, ponecháme na rostlině jen 4... celý příspěvek >
Lilek ve skleníku, 21.6.2011
tak to je super že to tak jde, přišlo mi divné že tady o lilku nikde ani slovo! já letost zkouším Money Maker a Dusky
Salátové okurky roubované či seté?, 21.6.2011
zřejmě jste jim porušil kořeny, ale měly by se vzpamatovat okurka koření mělce a hodně do plochy, přesazovat je když už jsou větší není nejlepší nápad... okurky jsou taky hodně náchylné na nedostatek závlahy, na to taky pozor
Lilek ve skleníku, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Jaké máte zkušenosti s lilkem ve skleníku? Já ho poslední roky pěstoval venku a bída... A nedařilo se mi sehnat jinou, než tu jedinou klasickou odrůdu co na trhu byla, ať semena nebo už sazenice. Letos jsem si koupil přes internet v Anglii dvě... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 20.6.2011
je druhá polovina června, horko, do toho nějaká ta bouřka... takže doporučuji zahájit preventivní postřiky! Acrobat nebo Ridomil, kuprikol a champion ne, oddálí zrání plodů přidejte do postřiku nějaké vitamíny (=minerály), rostlinám to prospěje
Papriky ze semínka, co s nimi?, 15.6.2011
ten balkón, na jakou stranu je? a je tam zábradlí jen železné nebo drátosklo? tohle všechno je podstatné, zkuste napsat víc
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 14.6.2011
Bingo a hlavně, tahle základní omáčka je naprosto univerzální, lze použít na rajčatovou polévku, rajskou, do těstovin, na mořské plody, na ryby atd...
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 14.6.2011
zkuste to podle italského originálu, to je skutečně nedostižná varianta!!! Sugo pomodoro Omáčka z rajčat (4 porce) 0,5 kg konzervovaných loupaných rajčat San Marzano 0,5 kg čerstvých rajčat ½ cibule 1 mrkev 1 řapíkatý celer 2 lžíce... celý příspěvek >
Totální herbicid Kaput, 27.5.2011
používejte ho kde chcete, v tom není problém jen musíte myslet na to, že cokoliv zasáhnete, tak jde do háje... takže i třeba tu zeleninu, na kterou vám to nechtěně např. vítr při postřiku zanese
Bílý povlak na listech račat, 19.5.2011
slunce, je to tady letos řešeno asi v deseti tématech rajče poroste dál, nové listy budou zase pěkně zelené
Gril Weber, 19.5.2011
pokud jednou zkusíte plynový tak jiný už nikdy nechcete... věřte mi, kdo nezkusil tak nedocení... probíral jsem to tady před rokem, pročtěte si to, je to tam popsáno dost detailně - Přechod z klasického grilu Weber na plynový?
Jak na sadbu, 18.5.2011
moc teplo, dejte si tam někdy teploměr a uvidíte sama
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika