Příspěvky uživatele - 220.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za broučky a jak na ně?, 19.8.2011
Viz výše = červotoč... Já ho předevčírem objevila v koření...           Lída
Nahrada za švestku domácí, 18.8.2011
Doplňuji - měla jsem Gabrovskou, Tuleu Gras a Hanitu, protože jsem ale neměla prostor na tři švestky, ponechala jsem si chuťově (pro mne) lepší Hanitu a Tuleu Gras, Gabrovskou si vzala sousedka. Žádné příznaky šarky zatím ani u jedné z těch tří... celý příspěvek >
Plevelení skalky, 18.8.2011
Jakoukoliv plochu - skalku nebo záhon s trvalkami, příp.keři, pás země pro živý plot ap. je nutné nejdřív důkladně zbavit vytrvalých plevelů (pýr, bršlice ap.). Protože nepoužívám herbicidy, dělala jsem to mechanicky - do hloubky cca 40cm, nějaký čas... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Zkušení pěstitelé určitě poradí jinou, je chuťově hrozně dobrá se zlatou dužinou je tolerantní pološvestka Hanita. Mám ji z Holovous a už si ji tři sousedé pořídili, protože jim chutnala ... celý příspěvek >
Skalník jaký?, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Tyhle jsou nízké, plazivé a stálezelené, ale odrůdy (případné třetí slovo ve jméně) se liší např. tvarem listů nebo jejich velikostí, případně jejich barevností.           Lída
Skalník jaký?, 16.8.2011
Cotoneaster microphyllus nebo C.dammeri, je víc odrůd, i pestrolisté.    Lída           
Druhý rok po zmlazovacím řezu jabloní, 15.8.2011
Nebyly by nějaké fotky?? Ono se takhle špatně radí, dají se říct jen základní zásady...           Lída
Druhý rok po zmlazovacím řezu jabloní, 15.8.2011
Ty, které použijete místo původních kosterních větví, se dobře usměrňují do patřičné šikmé polohy tak, že ke zbylý pahýl větve jakoby prodloužíte přivázáním laťky a k té pak rovnoběžně přitáhnete nový... celý příspěvek >
Co je to za ryngli?, 13.8.2011
Mám Oulinskou na zahrádce, červené líčko nikdy neměla a letošní rok už je minimálně deset dní po sklizni, už opadaly i zbytky ponechané vosám. Jinak dozrává vždycky první týden v srpnu. Letos všechno zraje dřív, za chvíli bude pomalu James Grieve...... celý příspěvek >
Jahody - pěstování, 10.8.2011
Osobně bych nejdříve sundala folii - kořeny pod ní nedýchají, nedá se okopávat, na slunci se o ni jahody připékají. Rozhodně jahodníku prospívá spíš občasné vypletí a nakypření země. Po sklizni odstranit staré listy (ostříhání všech se nám... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny, 9.8.2011 Obsahuje fotku
Na téhle fotce to je lépe vidět...   Lída
Maliny, ostružiny, 9.8.2011
Mám udělanou konstrukci cca 2,5m vysokou (dvě stojiny a dva vodorovné špryclíky), ty ostružiny se přes ně přehýbají a ohýbají se zas skoro až k zemi. Plodí po celé délce. Letos díky toho, že bylo deštivo, opravdu narostly pěkně. Jinak je u nás vespod... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Thornfree...           Lída
Štětkovec, 8.8.2011
Kamarádka si ho malý loni koupila, měl dvě květenství. Přes zimu ho měla doma (teplotu nevím), na jaře ho dala na zahradu. Přenádherně jí rozkošatěl a nyní má na všech koncích větviček nasazena poupata... Má ho postavený před keři na jejich jižní... celý příspěvek >
Pennisetum glaucum Purple Baron, 8.8.2011
Zatím co jsem četla, tak nikomu v chladnější místnosti (třeba jako muškáty) nepřežilo. Co by udělalo v teple, nevím, můžete to zkusit (o těch řízkách psali také,. že byly v teple). Třeba se vám to povede, ale musíte dát pozor na první mrazíky, aby ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika