Příspěvky uživatele - 128.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky, 28.4.2011
Vzduchový filter to nie je. A v nastavení karburátura som sa nevŕtal od výroby. Motor je starý cca 2 roky. Je pravda že mi zostal ešte benzín spred pár mesiacov ale ďalší Briggs mi s ním funguje veľmi dobre. No idem na benzínku, ale moc tomu... celý příspěvek >
Sekačky, 28.4.2011
Problém so zazimovaním to nie je. Skor si myslím že je príliš bohatá zmes alebo niečo také. Na jeseň som skutočne vybehal benzín až dokonca. Cez zimu som sa toho ani nedotkol. Neviem. Za studena ide na prvý šup, ale keď sa zohreje je to horšie -... celý příspěvek >
Sekačky, 27.4.2011
Z motora bol na jeseň vyliaty starý benzín. So zazimovaním to nemá asi nič spoločné. Myslím že bude treba nastaviť karburátor, no nechcem to hneď pre nič za nič zavážať do servisu. Len som chcel vedieť iné možnosti, ktoré by to zapríčinili. Můžno sa... celý příspěvek >
Sekačky, 27.4.2011
Zabudol som napísař že sa jedná o Briggs DOV 700. Myslím si že asi bude treba niečo nastaviť, ale možno sa mýlim.
Sekačky, 27.4.2011
Nechcem zakladař novu temu. Teraz som sekal trávu po zime prvý krát. Prišiel problém. Kosačka začala zle chytať. Po odmontovaní sviečky som zistil príčinu - bola celá čierna a ešte k tomu sa z kosačky pri každom naštartovaní vyvalí čierny dym.... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 6.4.2011
Agzat sa vyrába v Považskej Bystrici v bývalých Považských strojárňach. Je to dobrý stroj, ale nie je to "Perpetum mobile". Chyby sa nájdu, no je to skutočne dobrá vecička, pokiaľ nehľadíme na peniaze. Vlastním Briggs 825 PRO čo je po... celý příspěvek >
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Už v tom mám jasno. Kúpim 5W-40. Tá najlepšie vyhovuje kritériám. Ďakujem.
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Takže ak som tomu dobre porozumel, nestane sa nič. Ale aj tak asi zmením olej. Teda čím je prvé číslo nižšie, olej je použiteľnejší do nižších teplôt? - Je redší. Napr. 5W je lepší ako 15W. A čo znamená druhé číslo - teda 30, 40, 50...? Jedná sa zase... celý příspěvek >
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Chcem sa spýtať, či je možné vymeniť minerálny motorový olej 15W-40 za nejaký dobrý syntetický? Nepoškodí sa tým niečo? Každý tvrdí niečo iné. Jedná sa mi o motor Briggs Intek Pro 65 OHV, 189cc Bol by som rád, ak by ste mi poradili či tým niečo... celý příspěvek >
Nastavenie pojazdu, 24.1.2011
Dobrý večer. Keď som v lete kosil trávu pokazil sa mi pojazd na kosačke ALKO 5200 BRV. Konkrétne sa nedá nastaviť rýchlosť - variátor. Stále to ide na najnižšej. Poraďte prosím čo robiť, aby som kôli tomu nemusel bežať do servisu. A ešte som si... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika