Příspěvky uživatele - 8.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor Hayter Hydro, 5.8.2015
Dobrý den, v zimě jsme koupili starší zahradní traktor Hayter Hydro, model 15/40, hydro R/Cool, typ Code 145R. Na jaře jsme měnili klínový řemen k sečení č. 1001223MA 13 x 1855. Teď bychom potřebovali sehnat klínový řemen k motoru, ale nemůžeme... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 10.8.2012
Tak tady jsem včera přehlédl rozhořčení pana 156.239. Vím na co pilu chci. Pokud to chce te polopatě, tak tedy letos potřebuji pokácet 1x rynglu a 1x hrušku + pořezat hafold větví (průměr 2-10cm) z předešlých kácení) + přořezat lísky (od země),... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 9.8.2012
Mám obavu, že jste celkem vystihl mé použití pily :-D Jenže až dojdou stromy (a to dlouho trvat nebude) budu muset dřevo kupovat či se s někým domluvit a jít si ho pokácet. Každopádně ta Solka stojí za zvážení. Děkuji za tip. PS: neví někdo... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 8.8.2012
Tak jestli jsem ten článek přečetl s pomocí překladače dobře, PS-35 C bude stejná jako PS-32C, ale s tím, že má zvýšený obsah na 40ccm a výkon 1,7kW a měla by přijít na trh během srpna (otázka je, kdy v ČR) s cenou něco přes... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 8.8.2012
Je možné, že jste to byl vy, na základě jehož tvrzení jsem MS 211 pomalu začal vylučovat ze svého výběru a naopak tam zařadil Dolmara. PS 32 C je mi jasná, ale co je to za model 35C? Ten jsem nikde nenašel :-o Nebo má teprve přijít na trh? Silnějšími... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 8.8.2012
Taktéž děkuji za reakci. Elektriku/akumulátor určitě nechci (navíc cena té T536 Li XP... je úplně mimo mísu mých představ). Co se týče jednoruček, jsem trochhu na vážkách... po stromech s tím ale určitě lozit nebudu. Opravdu chci pilu spíš na... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 8.8.2012
Děkuji za reakci a radu. MS 211 byla jednou z mých voleb. Ovšem trošku jsem ji vyloučil, protože v jiných vláknech byli na ni reakce rozporuplné. Někdo si ji chválí, jiní nedoporučují. Uvidím, určitě se na ni v prodejně kouknu. Na nákup pily zas... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 14.5.2012
Sice pozdě, ale připojím se svou troškou do mlýna: Letos jsem vysel objednaná z tomatofest.com: Black cherry Paul Robeson Blondkopfchen Green zebra Azoyochka Caspian pink Dagma´s perfection Tak uvidíme, letos poprvé zkouším... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 22.3.2012
Musím velmi souhlasit, Tigerella bylo nejhnusnější rajče, které jsem minulý rok měl. A že jich pár bylo.
Wuxal pro Magnolie?, 27.4.2011
Magnolie bohužel často trpí chlorózou, myslím, že postřik Wuxalem je dobrá volba, už kvůli obsahu stopových prvků a jejich dobré dostupnosti v hnojivu.
Mandragora lékařská, 3.3.2011
S výše zmíněným lze soihlasit, snad jen s jednou výjimkou-pokud vím podophylotoxin se získává z Noholistu štítnatého, Podophyllum peltatum, nikoliv z Mandragory. Jde o omyl, uvedený dokonce i v Katzungově farmakologii.
Černo-červená rajčata, 20.12.2010
Letos jsem pěstoval Black from tula, Tigerella, Speckled roman a Cuor di bue. Bohužel výsledek byl nevalný, protože rajčata nedozrávala a posléze začala plesnivět a praskat vlivem deštivého počasí v srpnu. Příští rok snad pro rajčata postavím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika