Příspěvky uživatele - 165.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 25.4.2011
Tak já už mám vysázeny všechny rajčata venku.Sázel jsem je 22.4.Všechny rostou. Já mám spíš problém s tím, že když je vysadím později, tak tu bývá vysoká teplota a špatně se to přijímá.Pokud by náhodou hlásili mrazy, tak na každou rostlinu dávám... celý příspěvek >
Pěstování melounů v Praze, 26.3.2011
Chci se zeptat pana Novotného zda za celou dobu svého pěstování melounu někdy použil postřiky proti chorobám či škudcum.   
Jak provést řez letos zasazené meruňky?, 23.3.2011
Nevím zda už máte ostřiháno, ale pokud ne tak by jsem tu meruňku ostříhal nyní a to tak. Nejsilnější a nejvíc kolmo směřující výhon nechat jako terminál a ustřihnout ve výšce 1 m. Přivázat ke kulu. Ostatní větve uplně odstřihnout a zatřít voskem.Z... celý příspěvek >
Co je "chytrá houba" - uváděli v Receptáři, 9.3.2011
Chytrá houba v receptaři Pythium oligandrum je Polyversum.Je to biopreparát, který je určen i na plísen okurkovou, kromě jiných chorob.Jeho záběr je opravdu široký.U tohoto přípravku platí ale jisté pravidla.Aplikace se provádí preventivně to je před... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 25.2.2011
Mirku, jelikož meloun je jako ostatní tykve cizosprašný, tak ti z těch nechaných semen Podarok Solnica ap.vyroste uplně něco jiného (možná i lepšího, kdo ví) izolační vzdálenost by měla být minimalně 500 m od jiné odrudy.   Jery
Roubování melounů a okurek 2011, 25.2.2011
Myslím si, že nyní je dost času na to, aby si každý mohl vše vyzkoušet jak se říká nanečisto. Napríklad si vysaďte par levnějších semen meloun a tykev do stejné misky, stejné podmínky a sledujte přesně jednotlivé vývojové fáze těchto semenáčkú.Přesně... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 24.2.2011
Ještě jedna věc. 1 gram osiva melounu je asi 10 semen u Crimson Swet ještě víc. Koupil jsem Crimson Swet 2 gramy spočítal jsem -je jich 44 semen. Jery
Melounoviště 2011, 24.2.2011
Pane Cibák na Slovensku koupite semena melounu ve většině zahradkářskych prodejen.V LIDLI jsem koupil Crimson Swet asi 40 semen za 29 centov. Vám by jsem doporučil Sugar Baby nebo Lajko II F 1. Jedná se o skorší odrody a do Vašich podmínek vhodnější.... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2011, 24.2.2011
Osobně si myslím, že metoda roubování melounu mezi deložní listy tykve je nejspolehlivější.Názorná ukázka Mirkového videa, je velice duležité, aby tykev byla v předstihu před melounem.Tykev plně vyvinuté děložní listy a začínají vyrústat malé pravé... celý příspěvek >
Naroubování jabloně Spartan, 24.10.2010
Mužete použít podnož M 9., vyžaduje oporu, sadit do užšího sponu, zavlahu ap.,nebo použijte MM 106.Mám na ni spartan, plodí dobre, ikdyž ma sklon k strídavé plodnosti.Je to vzrustnejší podnož než M 9,ale bez opory není tak náročný, ale potrebujete... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 21.5.2010
Někdo se tu ptal na roxor, ideál je 10 mm.Muže být i 8 mm.Na vrch nasadím prázdnou plastovou lahev upravenou jako větrnik a  ta plaší krtky tím, že se točí a dělá rachot.  Jery
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 10.5.2010
Já rajčata zásadně mulčuji pokosenou trávou. Vyřešil jsem tím problém kam s ní, protože když jsem ji dával na kompost, tak ji bylo tolik, že špatně se rozkládala musel jsem to překopávat ap. Rajčata se nepřehřívají plevel neroste je to zdarma není s... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 10.5.2010
Jak to u Vás vypadá, už máte melouny venku? Já bydlím na jižním Slovensku a melouny už vegetují 10 dní venku na záhoně. Počasí zatím přeje je teplo a dusno i v noci až14 st. celsia a neustále prší. Předpěstování sadby trvalo rovný 1 měsíc a melouny... celý příspěvek >
Rajčata - prosím poraďte, 23.4.2010
Pokud se objeví černé skvrny na okraji listu, tak to máte přemokřeno a nedostatečný odtok vody ze zony kořenu. Nyní při špatném počasí a když je málo sluníčka rostliny na západním okně mají minimální spotřebu vody a kořeny vám uhnijí. Stačí vyndat... celý příspěvek >
Melouny - devastující choroba 2009, 13.4.2010
Rostliny jsou napadeny padlím, které poznáte tak, že na rostlině je šedobíly jako mouka poprašek. Je to obvyklá choroba i melounu při vyšší vzdušné vlhkosti. Postříkejte při prvních příznacích Sulikol K   0,5 %,nebo Thiovit 0,3 %,ap. Dále... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika