Příspěvky uživatele - 224.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klobásy se nedaří, 18.6.2011
Souhlasím s vámi.já tedy dříví nikdy nemáčel, ani nepoužíval piliny, protože jsem neudil studeným kouřem.Žádný komín jsem nikdy neměl.Kouř šel vždy škvírama v horní dřevěné desce.Prvních dvacet let jsem měl zděnou, náhon vždy metr.Nechápu jak někdo... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 28.5.2011
Já tam leju naturál a do litru dávám 2 cl/2%/malého panáka.Radku B.prosím vás, co nám nabízel rom na stavbě když vyndal z auta motorovou pilu Stihl?Byla nová a měla kryt řetězu z takového divného plastu.Takový zrnitý povrch.Dělají se taky plagiáty... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 30.4.2011
Tomu patriotismu nerozumím.Proč by se ETA nemohla dělat v Číně.
Douzeni koupeneho uzeneho, 24.4.2011
Pokud se někdo zajímal o uzení například za dob socializmu, kdy se hodně zabíjelo, měl udírnu zděnou, později dřevěnou nebo jinou, dělal klobásy, které se mu povedly, pochcaly a pod.tak je mu dnes přes padesát -šedesát let.Tak to je podobné na mě.V... celý příspěvek >
Srovnání pozemku s MS19 - jak na to?, 23.4.2011
Ani časem se to nemusíte naučit.Vždy to je premiera.Jednou je sucho jednou mokro, jinak se orá po bramborách a jinak po jahodách.Dobré by bylo, aby vám dal někdo rozumy.Přicházet na některé věci sám, může trvat hodně let.V každém případě to je... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 19.4.2011
Dobrý den pane Jardo.Seká to dobře, už bych s tím nic nedělal.Já mám ten opravený viz ty fotky.Je tam vidět i opravený a nabroušený válec.Taky když je slabá větvička tak vyleze hadice.jinak na mulčování, na cestičkynebo do kompostu je to bezvadné.
Jaký drtič větví, 14.4.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem složil drtič ATIKA zpět po opravě.Maká dobře
Jaký drtič větví, 9.4.2011
Hlavně když to maká? No ono to hlavně nemaká.To jsem vyhodil před lety.Když už budu dělat randál, tak by to mělo mít účel.
Jaký drtič větví, 8.4.2011 Obsahuje fotku
To by v žádném servisu nedělali.Nejen ty pouzdra koleček, které jsou na každý kolík označené, ale třeba ta fréza házela 2mm.Musel to stočít i s tím šestihranem, navařít a znovu udělat šestihran.Zmetek z výroby.Tak mi tam dal Míra nové valivé ložisko... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Tak mi kamarád Míra dokončuje GO výše zničeného štěpkovače
Jaký vertikutátor, 26.3.2011
Jedenkrát ročně je málo, ale s tím půjčováním máte pravdu.I těch 2x300 bych za rok dal, kdyby mi někdo před 4 roky radil abych si ho nekupoval, raději půjčil.Nejen že to je ležák a musíte to opatrovat ten i když bezporuchový stroj.No co by se na něm... celý příspěvek >
Fréza Fortschritt, 26.3.2011 Obsahuje fotku
Ten stahovák mi půjčil můj známý, který opravuje jako koníčka Malé motorky -Simson atd.Pane já mám tu nevýhodu, že si nepamatuju postupy.Jednou ten hudebník Petr Hapka říkal, že má fotografickou paměť.Rozebere motorku do šroubku a ví kam co přijde.Já... celý příspěvek >
Fréza Fortschritt, 23.3.2011
Protože nemáte ani např stahovák, znalosti za což se nemusíte stydět, tak si to nechte udělat.Jak vám může někdo napsat o jakou poruchu jde.Zapalování, palivo pak ty simeringy(gufera),to je těžké.
Fréza Fortschritt, 17.3.2011
Takže strčil jste do fajfky prst a zastartoval.Žádnou ránu jste nedostal.?Píšu to proto, že jsem potřeboval zrotavátorovat políčko a neměl jsem benzín.Ten jsem vylil z vertikutátoru a dal do něj olej.Motor chytil, asi na to, co bylo v plováku a když... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 28.2.2011
Mám Vertikutátor UV 35 B od Mountfieldu. Je silný a je to pracant.To by se nedalo ručně ani udělat.Když to není perfekt suché jedu bez koše a seberu to sekačkou, Jinak je koš dobrý.Ale jak píše tady jeden kolega, je to ležák.Bylo by lepší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika