Příspěvky uživatele - 6.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Termín výsadby česneku, 20.11.2012
Loni jsem sázela 17.listopadu. Odrůdu neznám, máma má nějakého pěstitele česneku na Valašsku, byla od něj. Od stejného pána mám i letos. Když byly ty holomrazy, u nás byl sníh, takže česnek nevymrzl. Vylezl mi všechen, ale nakonec došly tak dvě... celý příspěvek >
Nedozrálé rajčata, co s nimi?, 26.10.2012
Tady je: 1 kg zelených rajčat, která nedozrají na zahradě - oloupat šrabkou na brambory 1 velká cibule 6 stroužků česněku Vše pomelu na masovém strojku nebo nakrájíme na malé kousky. Dám do kastrolu, přidám polévkovou lžíci soli,... celý příspěvek >
Nedozrálé rajčata, co s nimi?, 26.10.2012 Obsahuje fotku
Rostliny věším na půdě hlavou dolů (vijany i s částí stonku) anebo jednotlivě dávám do bedny do kotelny. Postupně červenají. Nakonec je nechám dojít na talířku u okna. Chuť sice není taková, jako kdyby dozrály na slunci, ale lepší, než drátem do oka.... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 25.9.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem sklidila další, měl 5kg a byl moc dobrý.
Melounoviště 2012, 15.9.2012 Obsahuje fotku
Další info z Vysočiny. Dnes jsem sklidila další meloun, váha 6kg. Spočítala jsem si, na kolik mě to všechno vyšlo a samozřejmě se to nevyplatí, nicméně strašně mě to baví.
Melounoviště 2012, 11.9.2012 Obsahuje fotku
Zdravím a podávám zprávu o stavu melounů na Vysočině (540 m n.m.). Letos se nám moc nedaří. První várku rostlin mi zničily psi, potvory jedny chlupaté, druhá várka byly poslední chudinky, které zbyly, prďoly miniaturní a plné mšic. Mšic jsme se... celý příspěvek >
Melouny - hniloba plodů?, 28.8.2012
Díky za odpověď, pane Mirku! Tož já jsem teda dobrá trubka, hledám v návodu melouny a divím se, že je nemůžu najít... Jinak ten meloun s velkou skvrnou jsem utrhla-v místě hnědé skvrny byl meloun dost měkký, takže si myslím, že by určitě... celý příspěvek >
Melouny - hniloba plodů?, 28.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, co může být příčinou? Uff, tak teď jsem pořádně prohlédla rostliny a mám pocit, že je na nich padlí...lze s tím ještě něco dělat? Díky moc za rady!
Sklizeň rajčat 2012, 14.8.2012
Děkuji za pochvalu, pane Mirku. Větší část rajčat mám u plotu zahrádky, kde jsou kachličky (malá mezera na zasazení, dostatečná na zapíchnutí). Se zvyšujícím se počtem kusů jsem jaksi automaticky opět zvolila pěstování v kýblu, ačkoli byla možnost... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 11.8.2012 Obsahuje fotku
Snad nebude vadit, když zareaguji i já, ačkoliv dotaz nebyl směřován na mě. V kýblech pěstuji rajčata třetím rokem. Kýbl má 12 litrů tuším, zakoupeno v nejmenovaném velikém obchodě se vším pro dům a zahradu. Substrát používám zahradnický od české... celý příspěvek >
Melouny - černá hniloba?, 7.8.2012
Dočetla jsem se, že se na to používá Rovral. Máte s ním dobré zkušenosti? Jinak já mám černou netkanou všude, takže pokud by to bylo od slunce, tak by to asi taky bylo všude, ne?
Melouny - černá hniloba?, 7.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, může to být černá hniloba? Takovéto poškození jsem měla po kroupách, ale v poslední době se "nic zásadního" nestalo. Melouny už mají konečně (s měsíčním zpožděním) plody a já možná začínám být paranoidní. Pamatuji si, že loni jsem také... celý příspěvek >
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012
Tak to je bomba, to musím příští rok zkusit! Z Hokaida znám jenom polévku, má to i jiné využití?
Vilma proč nerostou plody?, 18.7.2012
A není pod tím uschlým květem náznak plůdku? Mně na některých vijanech narostou rajčata a později vijan pokračuje dál a nasadí další květy-nebylo to tak i v tomto případě? Pokud tam plůdek není, tak nedošlo k opylení. Já mám sice rajčata venku, ale i... celý příspěvek >
Problémy s listy u cukety, 13.7.2012
Já trhám i malé, třeba na grilování. Ty velké nechávám růst na cuketové zelíčko.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika