Příspěvky uživatele - 97.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím krmíte?, 28.5.2011
Zkuste třeba Belcando nebo FirstMate.
Sekerka Fiskars X11, 11.5.2011
Je pravda, že sekery Fiskars jsou funkčně velice zdařilé, ale co mám štípačku tak sekera leží v koutě...
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 14.4.2011
Zdravím, můžu potvrdit, že značka Husqvarna už roky ví co chlapy u dřeva potřebují, je pravda, že na spolehlivosti pilky záleží.Já mám doma H-55 od roku 1990 tedy 21 let za tu dobu vyměněna ztvrdlá membrána v karburátoru a pero na startování což je... celý příspěvek >
Nepropíchnutelné kolečko, 12.2.2011
Co třeba použít místo mont. pěny Antipich???
Odčervování, 19.11.2010
Taky odčervuji psy cca 2-4 krát za rok, ale když odčervíte psa, tak v podstatě je to momentální řešení ne dlouhodobé.
České odrůdy třešní, 5.9.2010
Zdravím v srpnu jsem zasadil Kordii naroubovanou na ptačce, měla bal a nyní cca po měsíci na má na lisech hnědé fleky, ale žádnou havět jsen na listech nenašel, čím to je?
Určení podnože, 5.9.2010
Zdravím, chci se zeptat co je za podnož Krimsk 86,mám jí na broskvoni Red haven.
Topení do boudy, 28.8.2010
Zdravím, já mám Bernského salašnického psa a ten je venku celoročně, ale ten má na to srst a boudu má zateplenou.Taky máme čivavu a ta je doma.Já si myslím, že pejskům nedělá dobře, když jsou v mrazu v noci v bytě ránou jdou ven a tam jsou přes den,... celý příspěvek >
Žebřík, 26.8.2010
Zdravím, máte někdo zkušenost z žebříkem t3 Centaure 3 krát 10 od firmy F.Hromek, Dolní   Bojanovice.Dík za Vaše názory a zkušenosti.
Topení do boudy, 19.8.2010
Zdravím, co Vás vede k tomu topit v boudě?Jaké máte plemeno pejska?
Poradí někdo s problémem kyčelního kloubu?, 29.7.2010
Zdravím, měl jsem podobný problém s Bernským salašnickým psem, který v 7 měsících nemohl na přední packy a je veliká pravda, že záleží na veterináři.Problem vyřešil až Mvdr.Petr Bohm ve Vedilabu Plzen.A byl to růstový problem, po týdnu léčby pejsek... celý příspěvek >
Broskev na myrobalánu, 16.7.2010
Zdravím, koupil jsem broskev v kontejneru odrůda Redhaven na podnoži Krimsk 86.Je to v poloze 500 m.n.m.Udělal jsem s tou podnoží dobře?Děkuji za rady.
Okurky ve skleníku, 15.7.2010
Dobrý den, jsem začátečník a proto Vás prosím o radu. Mám ve skleníku nakládačky neroubované, udělaly první plody u země a ty dorostly.Další na rostlině ve výšce do půl metru zasychají už ve velikosti asi třech centimetrů.Plody výše jsou zatím... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Zdravím, myslím že pro Vás je idealním řešením bubnová sekačka na vysokou trávu a po delších intervalech trávu posekat a shrabat.Sekačkou s košem bych to nedělal ani za trest.Nebo traktůrek, ale to je finančně trochu drahý.Máme chalupu v Krušných... celý příspěvek >
Jaký benzín do sekačky?, 9.7.2010
Zdravím, dal bych tam Natural-95.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika