Příspěvky uživatele - 218.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 555, 562 XP, 14.9.2011
Napíšte vašu skúsenosť s touto pilou. Popripade ak možete aj neaké fotky. Zatiaľ sa mi veľmi páči a na jar má čaká kúpa pily, tak uvidíme ktorým smerom sa vydám. Zatiaľ som rozhodnutý. Martin
Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236, 16.5.2011
Mám HQ 335 už šrvrtý rok a bez najmenších problemov. Keď budem kupovať moj ďalší stroj tak to zas bude HQ ja len vrelo doporučujem tohoto vyrobcu a je jedno či je to HQ, alebo Johnsered.
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 13.4.2011
Naco je komu takato pila ked nevie co snou. Som rad ze si pan kupil tuto pilu, lebo ked zadre motor bude nadavat na stihl. Keby zliklidoval hq. uz vidim tie ody do neba aka je nekvalitna a pri inych znackach by sa to nestalo. Nie som skodoradostny no... celý příspěvek >
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
čo je to okra?
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
neviem, aká je to odroda. Semienka som kúpil z Lidlu :)..Hore je napísané Baklažán, Halflange Violette- Solanum melongena... takže neviem..zo začiatku nerástol, ale teraz sa prebral až sa bojím, či to presadením zastavím... aby som nesadil do záhrady... celý příspěvek >
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
Dobrý večer prajem! Chcel som touto cestou požiadať o radu, zasadil som asi 20 semien baklažánu-lilku... vzišlo asi 10, teraz majú asi 10 cm a rozmýšľam, či ich mám nechať spolu v nádobke až kým ich budem vysádzať, alebo ich mám popresádzať každú... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 23.3.2011
Ja som zasadil papriky, ktorých semienka som kúpil v Maďarsku. Odrody Faludi, Senator, california wonder -mal som aj minulý rok a aj tento vzišli asi na 90%. Kozí roh vzklíčil skoro na 100%. Ďalej som skúsil odrody Alexander (zo 50 semienok vzklíčili... celý příspěvek >
Vyber kosacky, 23.1.2011
Dobry den, planujem na jar kupu novej kosacky. Kosit budem okolo 700m2 pravidelne raz za 7-10 dni. Do uzkeho vyberu som vybral Stiga GTM Profesionál 460 S B a Hecht 549 SWB. Mulčovanie a bočne vyhadzovanie nie je pre mna podstatne. Ak mate niejake... celý příspěvek >
Sběr spadaného ovoce, 25.12.2010
Mali ste namysli taketo niečo - Güde zberač ovocia FOS 300?
Koupe krovinorezu Husquarna, 20.6.2010
Krovinorez je ok, ale mna by zaujimalo, ci idete do dazdoveho pralesa? naco je taky vykon?
Paradajky - Rajčata - opelenie, 19.6.2010
Dakujem za radu...:)..prievanu maju na balkone dost, takze to dufam bude stacit...
Honda, Stihl nebo Husqvarna?, 27.5.2010
Ja som neporovnaval vykon a napisal som ze mam skusenosti len s vyzinacmy. A neviem ako sa tocia zadane stihl krovinorezmy. rozmyslajte nad tym co citate. Martin
Krovinořez jaký? SH 43 nebo Active?, 24.5.2010
Pri tak velkom pozemku by som isiel rozhodne do kvalitnejsej znacky. Ja mam Stihl fs130 na rovnaky pozemok. Podla mna sa na tych veciach neoplati setrit to je vec na dlhu dobu nie na jednu sezonu.
Lze hnojit travnik kravskym hnojem, 7.5.2010
Ak je to travnik urceny na kosenie a dorabanie sena tak ano. Luku pohnojime v jeseni, na jar vyhrabeme branami. Ak vsak ide o okrasny travnik nebolo by vhodne hnojit ho hnojom aby nedoslo k vysemeneniu neziaducich semien trav, alebo burin ktore v... celý příspěvek >
Záběh nové motorové pily, 26.4.2010
Ešte by som dodal je dobre raz za čas pílu naprázdno vytočiť na max., ale iba na krátko tak na 3-4 s. aby motor neostal lenivý. A nehať po rezaní motor na voľnobehu minútku aby sa schladil a až potom vypnúť. M.G.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika