Příspěvky uživatele - 18.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradí někdo název kytiček, 5.8.2011
Ptala jste se jak přezimovat anglicé muškáty. Já to dělám tak, že z muškátů nastřihám /nalámu/ trýbky a ty zasadím do zeminy na muškáty do malých květníků a za oknem je udržuji celou zimu. Koncem března je přesadím do těch nádob, ve ktarých budou... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 13.4.2011
ahoj koupil jsem si stihlku ms460 r a chtel bych poprosit o radu.do adrze na benzin se pridava i olej.nebo je jen cistej benzi.dekuju za odpoved. radevakevin zavinac.cz , Petr 
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 13.3.2010
tak jsem si dnes přivezl tento stroj na sekání trávy a doufám že bude sloužit ke spokojenosti.  Nemáte někdo s touto sekačkou zkušenosti?? Partner P56-875DWA
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 6.3.2010
jaká je tedy Vaše rada?? pojezd či bez pojezdu?? mám vybrané 4 typy sekačky ALKO a díky za případné připomínky, rady či doporučení jsou to tyto typy: silver 51BR comfort 3v1 silver 46 B comfort silver 520 BR Premium 3v1 silver 470 BRE... celý příspěvek >
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 5.3.2010
dobrý večer chtěl bych se optat na pojezd sekačky. Zatím jsem sekal pouze se sekačkou bez pojezdu a při sekání chodím svižnou chůzí. Ted uvažuji o koupi sekačky nové a tak se chci optat na to jak rychle se chodí za sekačkou s pojezdem?? Respektive... celý příspěvek >
Jak se zbavit kuny?, 25.7.2009
To ano kuna do přírody patří. Jenže vono se jí začalo víc zamlouvat na půdách a jiných úkrytech doma. A ničí kolem vše co se jí namane. Je to škodná a jako se škodnou by se sní mělo zacházet. Jinak za chvíli budou kolem samé šelmy.
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 13.6.2009
Jednoznačně bych se klonil k traktoru ZETOR 5211 a dvoububnové sekačce z Pelhřimovského Agrostroje.  Já obdělávám podobné množství a mám 5611. Ta technika na takovém malém kousku není vůbec využitá a o nějakém stráveném času se nedá vůbec mluvit... celý příspěvek >
Jake tramky na kolnu?, 26.3.2009
 predchozí platí pro Miloše Vysloužila. Dělejte to hned. Aspoň se vám trámy nezkroutí. Jen pokud je chcete hoblovat nechte je měsíc na průvanu a nejlépe v teple. Ale kde vzít v zimě teplej průvan.
Jake tramky na kolnu?, 26.3.2009
ty si pleteš rozměry teoretiku.
Motorová pila Oleo-mac, 14.12.2007
Na pilu dolmar seženeš uplně všechno. U jakého koli prodejce pil dolmar - makita. Navíc na internetu najdeš komletní seznam servisů. Stačí zadat makita - dolmar a trochu si pohrát. Můj otec pilu dolmár má 10 let řeže kolem 40 metů ročně a kromě... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 14.12.2007
Pro všechny. Pokud si chcete práci co nejlépe usnadnit, a co nejméně se nadřít a to se týká jak oprav tak i pohodlí řezání, pořiďte si první profi pilu a to od jakékoli značky. Já doporučuji H nebo S. Peníze které dáte navíc se vám vrátí. Vím že... celý příspěvek >
Lilie z květináče ven, 15.11.2006
Ahoj. Já jsem je nechala v květináči a stále zalevala. Postupně staré rosliny uschly a už tam mám zase nové lístky:-)))
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika