Příspěvky uživatele - 8.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinná réva Prim, 5.4.2009
Ještějedna drobnost. Loni jsem sázel Prim, Krystal a Nero. Prim se zatím jeví tak, že přezimoval nejlépe, lépe než Krystal a Nero asi zmrznul. Trochu mě to překvapuje, protože Prim by měl být z těchto odrůd na mráz nejnáchylnější. (moje poloha... celý příspěvek >
Vinná réva Prim, 5.4.2009
Absolutní souhlas. Zasadím to tak nějak do úrovně země nebo těsně nad a zasypat těch 5 cm je odhad. Navrším pouze hrabanku tak aby rašící očka nebyly na přímém slunku a pak z nich ponechám jedno (nebo 2 na dvoukmínkový tvar) Jinak nechápu proč... celý příspěvek >
Višeň do drsnějších podmínek, 5.4.2009
To bych docela polemizoval. Třešni ať vysadí na vysočině kdo chce jakou chce, tak je v pohodě. S višněma má mnoho lidí problém. Proto sháním radu od někoho, kdo je na vysočině úspěšně pěstuje a za informaci jakou má odrůdu budu vděčnej. Po pravdě o... celý příspěvek >
konsrukce pro révu, 17.3.2009
Já myslím, že u pergoly jde spíš o to jak to vypadá. Réva se chitne skoro ke všemu a kdežtak se dá provlékat a přivazovat a... Souset použil betonářskou drátěnku s čtvercovýmy oky a slouží nádherně (akorád nevypadá) Já bych volil čtvercovou, nebo... celý příspěvek >
interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 15.3.2009
Zatím uvažuji takto: Krystal se ukazuje že půjde perfektně. Loni mi dozrály první slaďounké hrozny a to v půlce září. Ujmul se mi Prim a o Nera jsem asi přez zimu přišel. Letos jsem sehnal odrůdy Vostorg a Kodrjanku. Dále uvažuji o odrůdách moštových... celý příspěvek >
interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 13.3.2009
Trochu jsem se díval na net a ten Cabernet Cortia je zřejmě překlep. Písmenka jsou vedle sebe. Cabernet Cortis je podle popisu přesně to co budu také shánět. Bude to ale asi složitější, jelikož je to zřejmě nová odrůda a u nás ji nebude nikdo... celý příspěvek >
Moštové odrůdy do 500 mnm, 21.7.2007
Kromě stolních vín bych rád zkusil na vysočině nějakou klasickou odrůdu na víno. Poraďte prosím.Snad by měl být vhodný z bílých Moravský Muškát a z červených Zweigelt Triebe. Máte někdo zkušenosti?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika