Příspěvky uživatele - 25.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavařování králičího masa, 28.1.2018
Mohu Vás požádat, jestli máte někdo zkušenosti se zavařováním králičího masa do sklenic, ať už syrového či jinak tepelně upraveného. S pozdravem Honza
Hryzec, 15.6.2014
Může se hryzec vyskytovat i když v blízkosti zahrádky nemám žádný tok? Na jaře nám něco sežralo dva řádky brambor teď mizí mrkev. Vtahuje to dolu i nať, nevím o co jde. s pozdravem Honza
Šarka švestek, 31.1.2012
Děkuji za informaci Pane Fiala skutečně jste mě potěšil jinak se jedná o velmi kvalitní odrůdu s pravidelnými výnosy s pozdravem Honza
Šarka švestek, 29.1.2012
Foto bohužel nemám pokud se situace bude opakovat tak to zdokumentuji, budu doufat že strom přežije a bude normálně plodit díky a s pozdravem H.
Šarka švestek, 29.1.2012
Loni jsem pozoroval na odrůdě Katinka velké žluté skvrny na listech snad podobné šárce svestek plody v pořádku je možné že zde tato choroba propukla? Vždyt je deklarovaná jako odolná s pozdravem Honza
Odrůda jabloně Topred, 24.3.2011
Zdravím znáte někdo odrůdu jabloně Topred s pozdravem Honza
Odrůda meruňky, 12.2.2011
Doporučili byste mi odrudu meruňky do horších podmínek 420 m.n.m těžší půdy kyselejší mám doma jednu kanadskou nepamatuji si přesně název ale připadá mi nic moc plody bez chuti jinak strom celkem dobrý díky Honza
Klejotok broskve, 12.2.2011
jednalo se o odrudu redhaven začína problém na slabších větvích jak píšete především za vlhčího počasí, ale i když jsem napadené větve osříhal za nějakou dobu došlo k napadení dalších větví až nakonec jsou napadeny kosterní větve a strom odumírá díky... celý příspěvek >
Klejotok broskve, 11.2.2011
Mám problémy sklejotokem u broskví již několik stromů takto odešlo co se s tímto nechá dělat s pozdravem Honza
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika