Příspěvky uživatele - 49.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 2.8.2015
Moc pěkná práce. Mám něco podobného, nějak náhodou jsem asi trefil poměry pobřežních zon k hlubině /objemu substrátů k vodě/ a jezírko kupodivu nepotřebuje filtraci  - jen cirkuluji vodu a na jaře sbírám uvolněné usazeniny ze dna, které... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 1.4.2015
Díky moc za super tip. Sterbinové sito uz je pekne ve filtru.
Rycí vidle na rámu, 30.3.2015
Tyto jednoduché jsou v obchodech (v zahraničí) k vidění celkem dobře, ale ty na videu jsou upravené, mají druhou řadu "tyčí" o které se rozdrtí hroudy.
Rycí vidle na rámu, 28.3.2015
Jde to někde sehnat u nás?
Písková filtrace, 30.1.2015
Pomalá písková filtrace - nemuselo by to být špatné - jako poslední segment. Ale chtělo by to velkou plochu. Cykly seskrabu jsou 3-6 týdnu. A ta seskrabovana vrstva se pro zjednodušení dá nahradit geotextilii.
Písková filtrace, 30.1.2015
Tak pískové filtry se používají i ve vodárnách - tedy pro obrovské objemy zpracovávané vody, ale vodárny určitě mají jiné požadavky než vy a vaše jezírko. 
Jaká je to choroba?, 11.6.2014
Asi by to to železo mohlo být, protože jak jsem se díval nejvíc postižené jsou malé listy na konci výhonů - což by odpovídalo specifikaci. Teď jsem obešel zahradu a zjistil jsem že podobně (stejně) vypadají listy u: hortenzie vistarie (u... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 10.6.2014
Keř je 4 roky starý, roubovaný, je v řadě dalších keřů u zdi (každý jiná odrůda). To blednutí začalo tak před 2-3 týdny. Kažopádně jsem to teď vyběhl stříknout tím železem.
Jaká je to choroba?, 10.6.2014 Obsahuje fotku
2
Jaká je to choroba?, 10.6.2014 Obsahuje fotku
Mohl by někdo poradit co to může být? Na jednom keři zežloutly listy (myslím, že byly světlejší již od začátku) a teď (s hicem?) se začaly kroutit a objevovat hnědočervené fleky a listy odumiraji. Myslel jsem že by to mohlo být železo, ale v zah.... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 3.6.2014
Mam sterbinak udelany za pomoci sterbinového nerez sita z sera koi 12 000 a v popisu udavaji 200 µm.  - tezko rict jestli je to pravda, ale nemuzu si vubec stezovat - zatim to bezi cca mesic a bez problemu (zanaseni). Co jsem udelal... celý příspěvek >
Folpet - stolní odrůdy, 3.6.2014
Tady je ta tabulka s limity (vstoupila v platnost 28.3.2013) a u té stolní révy je zajímavá vysvětlivka, že hodnota 0,02 mg/mg udává míru zjistitelnosti. Tzn. jednoduše řečeno to chápu tak že v ovoci pro přímý konzum jsou zakázány jakékoliv stopy... celý příspěvek >
Folpet - stolní odrůdy, 3.6.2014
Možná teď budu za blbce, ale návody k postříkům až tak detailně nečtu, obvykle jen dávkování, OL a na co to je a obvykle věřím tomu co mě doporučí v obchodě. Teď jsem dělal kontrolu co mám doma za postřiky a úplně náhodou jsem zjistil že mám doma tři... celý příspěvek >
Prostředek Quadris max, 30.5.2014
No mam to trosku nestastne vymyslene, co ker to jina odruda a takhle jich tam je 10 :-), nic striknu to, lepsi min hroznu nez pak resit padli.
Prostředek Quadris max, 30.5.2014
Chci se zeptat, zda něčemu vadí, když už některé střapce kvetou... Pořád jsem s postřikem čekal na dobu před květem a teď jsem zjistil, že některé už kvetou. Díky Pavel
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika