Příspěvky uživatele - 136.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Harbrite, 3.3.2011
Pestoval som v 80.rokoch na východnom ílovitom svahu po zterasovaní lúky augustové broskyne na typových podpníkoch. Problémy s chlorózou žiadne, poloha im zapasovala. Úrody metrákové. Najchutnejšia bola Hale Haven. Red Haven už menej a najmenej... celý příspěvek >
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 3.3.2011
A to ste odpredvlani s tými holými miestami nič nerobili? Tak to už sa naozaj nezregenerujú. Paľo
Hornbach, 3.3.2011
Pred Vianocami som v brnenskom Baumaxe za výpredajovú cenu kúpil kontajnerové ríbezle Triton a Witte Holander. Počkám si na leto na prvé plody a až potom budem robiť závery. Cena bola symbolická. Je fakt, že stromky majú reťazce predražené a výber... celý příspěvek >
Diera v starej jabloni, 3.3.2011
Dobrý deň pán Peter! Tiež som už videl zopár bútľavých stromov vyplnených betónom-v záhradách aj parkoch. Je to stará sadovnícka prax. Cieľom zásahu bolo asi zabrániť hromadeniu vody. Betón je naopak "žíznivý" materiál-podľa obsahu cementu, takže... celý příspěvek >
Přehnojený trávník, 3.3.2011
Dojdi sa pozrieť ke mne a môžeš si aj ľahnúť. Neboj sa, nič sa Ti nestane! Ak máš problémy s trávnikom, pochvál sa, možno Ti poradíme. Paľo
Odrůda Vitos, Fantazia, 3.3.2011
S Ligolom má dlhoročné skúsenosti Janko Majzel z Brodna pri Žiline. Pred pár rokmi ju v rebríčku bohatého repertoáru pestovaných odrôd hodnotil ako najchutnejšiu. Paľo
Nevadí mráz při stříhání révy?, 3.3.2011
Miazga je v tomto čase stiahnutá v koreňoch, drevo je relatívne suché a tým aj mrazuodolné. Rozhoduje stav púčikov, ale súčasných mínus 5 im neuškodí. Väčšie rezné rany odporúčam zatrieť farbou, aby sa v dreve neusadili huby. Rezal som 22.2. staré... celý příspěvek >
Kapková závlaha u révy, 3.3.2011
Pán Milan to má teraz s rozhodovaním ťažké. Prepokladám, že plánuje vyrábať časom víno. Jeho hlavný problém je, ako píše, občasná dlhšia neprítomnosť. Myslím si, že pán Kraus má iné dôvody na budovanie závlah. Neviem, aká je v Polabí okolo Mělníka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika