Příspěvky uživatele - 158.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Já bydlím kousek od Ústí nad Labem. Nevím jaká teplota zde byla, ale voda ve 2 litrové petce totálně promrzla, a to byla lahev na verandě zahradní chatky. Meruňky mají květy hnědé do 2 metrů. Květy od dvou metrů jsou bez poškození a pokračují v... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 31.3.2012
Niesluchowski mám již pár let a dle mých zkušeností je to nejchutnější angrtešt ze všech co mám (z 12 odrůd)... je také nejranější. Z mých odrůd bych jako nejhorší označil Karát.
Uskladnění dýně, 6.9.2011
Dobrý den, já bych se chtěl zeptat, kdy se sklízí dýně. Mám počkat, až mi zežloutne listí, nebo mohu ty největší a nejvyzrálejší plody již uklidit do sucha. Děkuji za odpověď.
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Kousek od Ústí n.L. (250m.n.m) poškození všech letorostů je 100% a to i u ořešáků, které jsou v zákrytu budov. Dále třešně, švestky, meruňky...100% KO (zčernalé plody), angrešt a rybíz vypadá také strašně, květy jahodod také KO, broskve mi... celý příspěvek >
Nerašící broskvoně, 9.4.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li Vám už vyrašily všechny broskvoně. Mě polovina již začíná kvést a druhá polovina vypadá, jako-by se ještě neprobudila. Minulý rok mi rašily a kvetly (skoro) najednou. Mohlo se stát, že mi broskvoně namrzly? Mám... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 26.2.2011 Obsahuje fotku
Strakapoudi mi letos zničili několik plastových krmítek. Proto jsem jim do jednoho zničeného nasypal kousky loje. Teď do něj řežou a ostatní ptáci mají u ostatních krmítek více klidu :-)
Číhání na jaro, 26.2.2011 Obsahuje fotku
U nás na zahrádce je zatím všechno promrzlé, nic zatím nekvete. Jaro zatím připomínají jenom zpívající fóglíci, kteří zažívají v tomto období nejhorší dny v roce, protože v přírodě po dlouhé zimě toho moc k snědku nezůstalo. O to víc je to zajímavé u... celý příspěvek >
Série Top, 26.1.2011
Tophit mi v loňském roce rodil poprvé. Pěstuji ho v 250 m.n.m. (Ústecko). Co mě překvapilo, to byla velikost první úrody, velikost a krásný vzhled plodů. A co nemile překvapilo, tak to byla nízká kvalit plodů, v porovnání s mou š. domácí, kterou také... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika