Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 14.7.2011
mne skutecne Mirku nasazuji melouny plody az pote co se na den az dva ochladi, jinak to padá...
Jak zamezit klování plodů zeleniny, 14.7.2011
Zdravím, nyní dozrává zelenina na poli a neprijemne jsme zjistili, ze pravdepodobne straky klovají do plodů lilků, rajčat a paprik. Může mi prosím nekdo poradit? - jake atrapy nebo neco jineho mate odzkouseneho? dekuji M.
Zahradní kala, 14.7.2011
nebylo to Lído ve Vasem pripade prezimovani a namnozeni pomoci semene? - mohlo vypadnout a prelehat do dalsiho roku
Nejchutnější rajčata, 14.7.2011
tato odruda Mirku je kerova nebo tyckova?? nicmene plodna je velmi :)
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011
nektere plody SM jiz meni barvu dooranzova, odruda Federle-konkurent SM je asi pozdnejsi, nicmene vypadaji uzasne jinak vsechny odrudy prakticky az ta na suseni dozraly, z kazde uz lze neco snist
Nejchutnější rajčata, 12.7.2011
i mne Mirku zraji rajsky, krome Tigerelly, Black From Tula a Zlatavy samy baby...
Dýně hokaido - hybrid, 11.7.2011
nevim, zda jsou hybridni, ale je pravda, ze existuje vice odrud (nejen oranzove) Jinak se chci optat ostatnich, jak vam zatim tykve plodi, ukazte klidne fotky, at se pokocháme :)
Macešky, sedmikrásky, 9.7.2011
priblizne za 5-7dni se dostavily vysledky
Macešky, sedmikrásky, 9.7.2011
nejdulezitejsi je teplota a to bude asi problem, idealni je mezi 13-17st takze optimum v prumeru 15st, ja je mam na podzimni kveteni jiz napikyrované a na jarni je vyseji dalsi vikend...
Melounoviště 2011, 9.7.2011 Obsahuje fotku
tady je Turek jeden :)
Melounoviště 2011, 9.7.2011
rocne me prijde web pod litr... ohledne tech melounu-to by bylo super, kdyby byly informace na webu! jinak turecka odruda uz zvetsila plody a ma je jako tenisaky, coz jsem spokojen - prece jen je narocna a na tkanine je nemam, aspon je to... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 8.7.2011 Obsahuje fotku
tak konecne uz melouny rostou(turecka trzni odruda)... po predeslem ochlazeni plody jiz neopadavaji a narustaji - jinak je mam bez textilie a na tomto poli byla vloni psenice :D, ted jedou :)
Melounoviště 2011, 7.7.2011
myslim Mirku, ze by to chtelo uz napsat clanek, uz mate v merku tolik odrud, jiste by to nas vsechny hodne obohatilo!
Neznámá kytička, 7.7.2011
Děkuji moc
Jakou zeleninu na volné záhony?, 6.7.2011
jen jeste podotknu, ze u mrkve vybirejte karotku, ta je rana, klasicka mrkev by to jiz nemusela stihnout! a spenat nedavejte po salatu...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika