Příspěvky uživatele - 137.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Připouštění, 11.5.2011
Jaká doba by měla být od okocemí k připuštění samice.Díky
Sloupové jabloně, 23.3.2011
prosím o radu zda má cenu sázet sloupové stromky na malé zahradky a jaké máte zkušenosti
Opylení hrušně hrušní Nashi, 4.2.2011
Já mám na zahradě japonskou hrušní Naschi, Bohemia, Hardyho másl. a v celém okoli není jediná japonská hrušeň tak že na opylení asi stačí naše hrušně.
Růžová stolní réva, 16.4.2010
prosím poradte jakou stolní odrudu vinné révy co nejpozdnější sběr, lokalita jihu jižní Moravy a kde koupit.
Jak dlouho kvas z meruněk, 19.10.2009
Není již pozdě na pálení kvasu z meruněk?
Břečťan - kolik cm od sebe sázet, 21.9.2009
Na osmnácti metrech mám čtyři rostliny už více než dvacet roků a každý rok stříhám min.dvě vlečky za teru hmoty.
Co s meruňkami?, 9.7.2009
Letos se nám urodilo moc merunek, co s tím? Loni jsme nějaké usušily ale neprosladily jsme je tak moc nechutnaly a tak bych byl rád kdyby někdo poradil jak je zpracovat.Jaký je postup při nakládání máče?Díky.
Čím ted ošetřit stolní vinnou révu, 1.6.2009
mám několik sazenic vinné révy a prosím o radu ja v této době ošetřit asi osmileté sazenice.díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika