Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit larev krytonosce, 4.4.2011
pani z prace s nimi ma velke starosti u begonii, fuchsii, lilií a tak vzdycky do substratu ci zeme nasype trochu Dursbanu, ja jej pouzivam na dratovce, je to pripravek proti pudnim skudcum...
Pěstování mandlovníku, 3.4.2011
to budu muset zistit, zda pavlovska mandlon je sladka.-) nicmene diky za radu a budeme se tu tesit na dalsi Vase uspechy s mandlonemi!
Pěstování mandlovníku, 3.4.2011
nadhera Honzo!! mne prave vyklicila mandlon z pecky, je z Pavlova, tak snad poroste, sice tezko rici jak bude kvalitni, kdyz to je semenac, ale i tak jsem spokojen
Kvetou moc brzo, 3.4.2011
tento termin se muze shodovat s vykvetlymi konikleci, ktere jsem tu na zahrada.cz dne vlozil, takze skoro dva tydny ranosti asi odpovida
Co vám právě kvete a raší, 3.4.2011 Obsahuje fotku
tak dnes na vylete jsem videl kvetouci sasanky hajni a pryskyrnikovitou, kupy orseji, krivatcu, fialek, podlezek, dymnivek, mochen... jinak na zahrade kvete angrest, sousedova merunka  (nevim od kdy) a za vesnici i trnky
Co vám právě kvete a raší, 31.3.2011
tak dokonce i treti odruda narcisu to stihla v breznu, letos je to vyjimecne rané, jinak dnes jsem zjistil, ze angresty maji jiz videt poupata, stejne jako jedno nashi(kumoi)
Je toto moniliový úžeh?, 30.3.2011
mam zakoupen pripravek Horizon, vzhedem k tomu, ze tato choroba se hlavne dostava pres kvety, chci se zeptat, zda mam postrikat i cerstve zasazenou merunku, ktera letos rcite nepokvete? dekuji
Co vám právě kvete a raší, 30.3.2011
ten lýkovec je super, je opravdu nadherny! salaty mate uz ukazkove! mne vyrostl jiz venku spenat, policek a redkvicky, akorad je musim denne zalevat, nebot spenat zacina suchem ocividne trpet, je velke sucho!
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011 Obsahuje fotku
tak u nas jiz krokusy zcela odkvetly a dnes vykvetla dalsi odruda narcisu :-) proste jaro v plnem proudu :-)
Co vám právě kvete a raší, 28.3.2011
no u nas se taky holka probudila...
Cibule ze semínka, 28.3.2011
letos jsem mamce po x letech vysel cibuli, na sucho je pry dobra Dagmar, proto jsem ji zvolil...
Co vám právě kvete a raší, 28.3.2011
lonsky rok byl trochu opozdeny a chladnejsi..letos zatim vse nasvedcuje tomu, ze bude teplo a sucho
Co vám právě kvete a raší, 27.3.2011
zas si u vas prodlouzite jaro... ja uz mam 70%krokusu pryc.. nekdo se z nich zacina radovat..., jinak pro jistotu jsem si koupil pozdnejsi odrudy hyacintu-aby mi nevykvetly az tak brzo :-) poupata maji, ale nekvetou, coz jsem presne chtel... jinak... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 27.3.2011
Zakládám toto téma, nebot clovek nemuze stihat mnoho temat najednou, snad se tedy toto tema uchyti... Jak jsem jiz vlozil u nas jiz kvetou narcis, dnes vykvetla zlatice Z planych hluchavka nachovka, sedmikrasa, fialky, podběl Odkvetly snezenky,... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 27.3.2011
tak dnes vykvetla zlatice, uz sem myslel, ze ani nevykvete :-)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika