Příspěvky uživatele - 129.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásobárna pitné vody, 3.6.2011
Mám letitou zkušenost s převážením vody v 5-10 l plastových kanystrech. Vozím vynikající vodu ze studny na chatě na použití doma přes týden. Voda v pohodě vydrží. Zásadní problém není teplo. Rozhodující je zamezení přístupu světla. A takhle si... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 1.6.2011
Za 2 roky jsem vyzkoušel snad všechno. Klešťovou past, trubkovou past, sklenici, vodu, tablety, plašiče a nic. Byl strašně chytrej. Všimněte si minulého času. Už před dlouhým časem jsem tady četl o pasti Farilia. Myslel jsem, že je to další... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 1.6.2011
Mám bazén kruhový 3,66m s kartuší už asi 15 let. Za tu dobu jsem jednou musel koupit nový. Začátky byly krušné. Zakalování, výměna vody, neustálé filtrování, skládání na zimu. V současné době používám filtraci tak jednou za měsíc a jen pro... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2011
Řekl bych, že cokoli čerstvě sklizeného ze zahrady je kvalitou, chutí a zralostí nesrovnatelné s většinou nabídky v obchodech. Tam nakupuje žebrota. My boháči si trošku přihnojíme a ošetříme postřikem a máme čerstvé nefalšované BIO.
Pěstování rajčat ve foliovníku, 3.3.2011
Já tomu ještě nerozumím. Proč se neuřízne ta část s víčkem a zbytek nezahrne do země? Bude možné tam nalít víc vody. Nebo se to dělá proto, aby se tím víčkem dala láhev do země zarazit?
Voda ze studny je cítit, 21.2.2011
Nevím, co s tím. Zvykl jsem si. Voda do chaty je úplně skvělá. Na chemickém rozboru je kojenecká. Všechny návštěvy si ji odvážejí v kanystrech. Biologický rozbor je rovněž v mezích. Tedy na úrovni 7m studny je skvělý. Takže voda v studni se dále... celý příspěvek >
Ohřev kvasu olejem a teplota a bezpečnost - požár, 27.1.2011
Konečně skuteční odborníci a praktici. Dokonalé oddělení lze provést, kromě použití refluxu, i přesnou přímou regulací teploty výstupu. A samozřejmě i v tomto případě je nutné v závěru ochutnávat a zejména čichat, protože tekutiny se odpařují... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 11.1.2011
Děkuji za poklonu, snažím se být přesný. Ovšem Vaše tvrzení víc cukru, víc hrubší pálenky není žádnými zákony fyziky a chemie doloženo. Tak maximálně je to v části obyvatelstva ústní tradice. Něco, jakože se 100x opakovaný dojem, stává... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 11.1.2011
Rád bych rozptýlil Vaše vrtání v hlavě. Přidané kvasinky mají nejméně dva účely. Jednak jsou to tzv. ušlechtilé kvasinky. Tedy kvasinky, které dokáží prokvasit vyšší koncentraci cukru - tedy vydrží před svým skonem i větší procento jimi... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 11.1.2011
To je Vaše oblíbené, ničím nepodložené tvrzení. Likeke
Pri paleni zacne tect bila koralka, 7.1.2011
Pokud se dostáváte pod 50% je třeba snižovat přívod energie, aby se nezvyšovala teplota. Proces je pomalejší, ale v další fázi se stane že nakape i vyšší koncentrace než předchozí, více voňavá, ale nejsou v ní dokapové látky, které způsobí... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 22.12.2010
Hezké. Regulace výkonu by se mi více líbila členitější a výstup a chlazení mám raději ve skle. Ale hezké.
Jak na kvas, 17.12.2010
Pane Šlosare Dovoluji si připojit Váš text z vlákna Jablkovice-jak na ni? z 13.9.2010 Myslím, že nejkomplexněji řeší tuto problematiku kniha Ing. Radka Wagnera: Calvados po lotatě, Olomouc 2006. Pokud ji nekoupíte přímo v obchodě, je možné ji... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 10.12.2010
Ty litry závidím, ale přeju. Likeke
Jablkovice - jak na ni?, 10.12.2010
Jen pro zajímavost. V současné době mám kvasící jablečné víno v demižónech ve sklepě, kde je 5 stupňů. Krásně dokváší a když se zastavím, tak je slyšet jak šumí. Je tedy rozkvašené kvasinkami Vínka. Likeke
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika