Příspěvky uživatele - 154.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem Dolmar 420, 15.3.2011
Tak mě pila začla opět zlobit šla na reklamaci a byl vadnej karburátor tak ho vyměnily a pila jede bez sebemenších problémů, Nejprve pilu poslali zpět že závada nezjištěna(něvěřili, že blbne),Poslala se podruhé s tím, že jí pořádně vyzkouší na delší... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 2.2.2011
Tak pila funguje.Po prvotním štelování to dělala pořád.Pak jsme na to vlítli podruhé, pořádně vyfoukat karburátor(naštěstí nebyl potřeba ultrazvuk),nové seštelování a pila běží.A ponaučení pro příště a i další uživatelé.Vím, že se nemá nechávat stará... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 27.1.2011
Směs byla čerstvá, ale je pravda je, že pila stála od září s benzínem.Ten sem vylil a dal nový.Netuším jestli to mělo na to vliv.
Problem Dolmar 420, 27.1.2011
Přesně takto se chová ještě jednou se udělá základní nastavení a pak se uvidí jestli se projede na servis, ale určitě dám vědět co s ní bylo.
Problem Dolmar 420, 27.1.2011
Je v záruce mám ji rok a kousek byl sem u prodejce dolmaru co mě ji prodal.Pujde na reklamaci a holt se uvidí.A koukám, že to nedělala jen mě.Mě prodejce říkal, že se stím setkal poprve a že 420 prodal už dost.
Problem Dolmar 420, 26.1.2011
Tak pila byla na seřízení, karburátor čistý jako nový.A problém pokračuje.Prý to vypadá na vadný karburátor.
Problem Dolmar 420, 24.1.2011
Co se týče motorových pil jsem totální laik.Už rok mám 420.Teď jsem po delší době potřreboval řezat, namíchám novou směs a řežu asi 10min. v pohodě pak si byla přidává sama otáčky jakou kdyby docházel benzín, ale ten tam stopro byl.A zařal se ozývat... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 6.1.2010
Tchán si vloni koupil el.pilu Oleo-mac 1800E a asi poměsíci občasného používání odešla nějaká spojka co zastavuje řetěz nebo či co, to mě taky vytáčelo řetěz se zastavil, motor běží a pro znovu funkci musí motor doběhnout a pak už jede i řetěz a toto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika