Příspěvky uživatele - 93.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kuny, 11.1.2011
Já Deramax mám a nakálely i přímo před něj.
Ananas, 19.11.2007
Dobrý den, také úspěšně pěstuji ananas. Mám ho rok a půl a daří se mu dobře. Postup při kterém mi zakořenil, je takovýto: - Vykroutila jsem růžici z ananasu (nebojte se toho, jde to snadno a je to mnohem lepší než ji rovnou odříznout od plodu) a... celý příspěvek >
Šáchor - suché konce listů, 4.6.2007
Děkuji za radu, zkusím ho postavit do té vody.
Šáchor - suché konce listů, 31.5.2007
Dobrý den,  mám doma šáchor, kterému pořád usychají konečky  listů, i nově vyrašeným stéblům, a nevím si  s tím rady. Slyšela jsem, že má rád vlhko a já mám v místnosti dost suchý vzduch, ale i tak se snažím, aby neměl vyschlou... celý příspěvek >
pokojové květiny, 31.5.2007
Já mám s tímto oknem také problémy, hlavně v létě. Teď jsem to vyřešila ananasem. Zdá se, že se mu tam líbí. Pokud máme to okno dělené (jako že se rozevírá na dvě strany), tak když nějakou tu sluncemilnou kytku dáte před tento spoj, tak si myslím, že... celý příspěvek >
Nevíte prosím, co je to za rostlinu? (foto), 31.5.2007
Mé zkušenosti s touto rostlinou jsou takové, že ji nesmím nechat vyschnout hlínu - ninak ji vadnou listy (ohýbají se) dala jsem jí přiměřený květináč, žádný obr (dala jsem na 1 semenáčka květináč 9). Zálévám jen tehdy, když vidím, že je povrch... celý příspěvek >
řízkování ananasu, 31.5.2007
Já mám velmi dobré zkušenosti s tím, když  zdravou růžici (s nevylomeným středem, neseschlou, atd.) z ananasu vykroutím (jde to snadno), vzniklou špičku odříznu, odloupám spodní listy (max 2 cm), nechám asi 3 dny zaschnout a nasadím. Za pár... celý příspěvek >
Brambořík - kdy přesadit?, 3.5.2007
Dobrý den, chtěla bych přesadit brambořík (mám ho 2 roky), asi to už potřebuje, protože měl letos většinu květů trochu deformovaných tvarů a žádné škůdce jsem na rostlině nezpozorovala, ale nevím, kdy je na to vhodná doba a kam s tou rostlinou po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika