Příspěvky uživatele - 67.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 17.10.2013
Dobrý den. Paní Mileno může mi sdělit jak jste s touto odrůdou za celé období spokojena. Včetně růstu stromu, ošetřování, střídavé plodnosti, velikosti, chutnosti plodů, jejich trvanlivosti a veškerých dalších informací . Děkuji za odpověď.
Svatava - docela povedená zimní odrůda, 15.10.2013
Dobrý den. Chtěl bych se pěstitelů zeptat na odrůdu Svatava, jakou s touto máte zkušenosti. Zejména pana Vysloužila, zda tuto odrůdu rovněž pěstuje, neboť má zhruba stejné podmínky jako já. Prosím o sdělení veškerých možných informací k této... celý příspěvek >
Angold, 13.10.2013
     Dobrý večer paní Jiřino. Jak jste spokojena s chutností plodů Angoldu. Děkuji za odpověď.
Enterprise, 11.10.2013
Dobrý večer. Můžete mi sdělit Vaše zkušenosti s touto odrůdou - růst, plodnost, odolnost, sklony ke střídavé plodnosti, chutnost plodů atd. a zejména v jaké nad. výšce tuto pěstujete. Děkuji za všechny informace.
Rajka, 3.10.2013
Nádherná jablka. Jak jste spokojen s chutí Rajky. Merkur mám malý stromek a na něm jedno jablíčko a tak jsem zvědavý. Rovněž mám i Rajku, ale zatím neplodí.
Jak vyhlíží úroda 2013, 2.10.2013
Dobrý večer pane Vinšálek. Máte krásnou úrodu. Chtěl jsem optat na odrůdu Admirál. Jak jste s touto odrůdou spokojen a zda provádíte postřik Ca. Děkuji za odpověď.
Jak vyhlíží úroda 2013, 2.10.2013
Dobrý den. Pane Pal'o je to nádhera opravdu pro potěchu oka. Člověk by se hned chtěl zakousnout do tak krásných jablíček. Chtěl jsem se Vás zeptat zda u Rozely provádíte postřik Ca. Děkuji za odpověď.
Jak vyhlíží úroda 2013, 30.9.2013
Dobrý večer. Krásná úroda.  Rovněž pěstuji tuto odrůdu, zatím prvních 8 jablíček. Jak máte starý stromek a jak jste spokojen s chutností plodů. Děkuji za odpověď.
Jablko Red Devil, 30.9.2013
Dobrý večer. Už jste někdo toto jablko ochutnal. Jakou tedy má chuť. Děkuji za odpověď.
Jabloň Dolores, 29.9.2013
Ještě bych se zeptal na na to samé u odrůd Diadém a Domino pokud je pěstujete. Děkuji za odpověď.
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 29.9.2013
Dobrý den pane Boštička. Chtěl bych se zeptat jak jste spokojen do současné doby s odrůdou Domino, s jejím růstem, plodností, chutností plodů, četností zásahu do růstu,  chem. ošetření a to s porovnáním k současným rezistetním odůdám. Děkuji za... celý příspěvek >
Dublet, 29.9.2013
Dobrý den pane Vysloužile. Chtěl bych se zeptat jak jste spokojen do současné doby s odrůdou Dublet, s jejím růstem, plodností, chutností plodů, četností zásahu do růstu, ošetření a to s porovnáním k současným rezistetním odůdám. Děkuji za odpověď.
Jabloň Dolores, 28.9.2013
     Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s touto odrůdou jabloně. Děkuji za odpověď.
Akane - perla podzimu, 27.9.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda tato odrůda trpí střídavou plodností. Děkuji za odpověď.
Aprimira, 9.9.2013
Zdravím Vás pane Fiala. Jsem rád, že to snad není žádný propadák. Já jsem ji sázel na jaře 2011 a tak snad příští rok na jaře už bude plodit. Tak jsem na ní zvědavý.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika