Příspěvky uživatele - 59.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
ještě připomínka k nevyplachování a jak chcete rozpustit stuhlou vazelínu která je v ložisku nalepená na stěnách i na krytkách a kleci??? když to tam zůstene a dám tam nový tuk tak ten tu ztuhlou vazelínu postupně rozpustí a namíchá si z toho... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
dobrá připomínka... to množství je taky důležité výrobce nedoporučuje protože potřebuje prodat pokud doma má někdo letité a stále funkční ložisko neni důvod proč by ho nenamazal že? kolikrát řeším speciální aplikace a na to dodávaný tuk v... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
Pokud je ložisko v pořádku a stojí za to ho namazat tak to jde normálně vyloupnout jehlou. kterou zasunete pod kroužek u vnitřního průměru a vyloupnete to ven, doplníte tuk a zakrytujete... u gumoplechových kroužků to jde většinou bez poškození u... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 19.6.2012
Sice je to asi s křížkem po funusu jak sa říká..., ale máte asi otočený píst nahoře na pístu je naznačená šipka a ta musí směřovat k výfuku. Po sudání hlavy vysunout píst do horní úvrati očistit až nakov vrch pístu třeba nějakým kouskem... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 28.6.2011
Kontrola ventilové vůle je otázkou 1 hodiny, záleží na typu motoru. Motor ani nemusí klepat respektive to nemusí být slyšet přez hluk žacího ústrojí. Doporučuji vyměňovat olej každých 50 hodin. Někdo olej nemění a jen dolévá a pak časem doléva stále... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 1.11.2010
najdete si ve vašem okolí firmu, která lepí brzdové obložení a tam vám to nalepí za pár kaček. Z.M.
Tabulka na správné změření kvasu, 1.11.2010
Vliv teploty na měření V praxi jsou měřidla zpravidla kalibrována na teplotu 20°C, pokud není uvedeno jinak. Při měřením aerometrem se stupnicích v procentech lze použít následující pomůcku: při 1°C nad stanovenou teplotu měření přičítáme 0,06 %... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 17.7.2009
Aha tak to bude pravdepodobne problem v karburatoru tak dajte tu druhu trysku a pokud to nepomoze muze byt pricpany nektery kanal v karburatoru nedy staci opravdu malo. Profukovat vzduchem z vnitrni strany karburatoru jsou tam male dirky a muzou byt... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 16.7.2009
asi to nebude tim ten rozdil je maly. Co vyfuk neni zakarbonovany svicka je v poradku? Predstih?
Rotavator Robix, 15.6.2009 Obsahuje fotku
prikreslil jsem do obrazku karburatoru popisky
Rotavator Robix, 15.6.2009
aha... za 1 je nutne aby cela saci cesta hlavne mezi motorem a karburatorem byla tesna jinak motor saje "falesny vzduch" a smes je chuda. Pak je dulezite aby lanko od plynu melo pri "nulovem" plynu vuli a volnobeh byl nastaven sroubkem u tahla na... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 12.6.2009
Jak jsem psal o pár řádků víš, že budu stavět... tak zjišťuju že tu solární sušičku asi nestihnu letos postavit mám kopu jiné práce kolem baráku. Ale snad to časově vyjde... chtěl jsem původně stavět ze dřeva ale napadlo mě jedno řešení. Jako skříň... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika