Příspěvky uživatele - 188.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení kuřecích stehen, 4.11.2010
pridam jeste jeden zpusob, ktery nas naucili kamaradi z ukrajiny. Den pred uzenim stehna potreme majonezou s rozmichanym grilovacim korenim a naskladame do jakekoliv misy. Udime ze zacatku trosku vetsi teplotou, majoneza vytvori na kureti krustu a... celý příspěvek >
Kam dat maliny, 18.10.2010
jak hluboko by mela folie na zabraneni rozrustani zhruba sahat? Prave je chci dat k plotu aby mi kazdy necucel do talire a nerad bych se pak se sousedem dohadoval.
Turkestánský brest, 11.10.2010
ahojte, mate nekdo zkusenost s timto vychvalovanym rychlerostoucim plotem? Nerad bych sedl nekomu na lep, ale zase rust je lakavy. popis růstu se mi zda az prilis optimisticky. mit za 2 roky 2m vysoky plot je lakave. mate jej nekdo na zahrade?
Zacatecnik zachrana jabloni, 9.10.2010
tak omyl, severovychod.
Zacatecnik zachrana jabloni, 8.10.2010
ee, svah jde na jihovychod.
Zacatecnik zachrana jabloni, 8.10.2010 Obsahuje fotku
tak zakladam jeste tema zde. ve visvnich uz je jeden a do merunek prijde taky. Prosim nekoho znaleho at kukne na fotky jestli se da z vyfocenych jabloni neco zachranit, nebo vubec jestli z nich neco muze byt. Poridil jsem si zahradu a spoustu let na... celý příspěvek >
Nova visen, 8.10.2010 Obsahuje fotku
voda je cca ve dvou metrech. Visne do sklepa urcite nepujdou, ty se hned presunou do rumu, zavarenin, nebo na vino. Mam tam jiz zminovanou tresen, pridam fotky . na rajceti jsou fotky komplet stromu na zahrade. nevim jestli je spravne dat sem vsechny... celý příspěvek >
Nova visen, 8.10.2010
procitam cele diskuze a mel bych vybranou odrudy bare, nebo morela, ale taky se docitam, ze visnim skodi vysoka hladina spodni vody a tezka hlina. Mno bohuzel oboji mam. Muze nekdo doporucit jaka odruda by byla nejvhodnejsi? JSem uplny zacatecnik a... celý příspěvek >
Množení tújí, 24.5.2010
jestli dobre chapu, tak na jedno misto zapichnout vice vetvicek, nebo spis jednu a husteji od sebe? Rovnou to rvat do zeme na zahradu, nemam kapku pripravit zeminu, treba raselinou? omlouvam se za X-ty zakladni dotaz, ale jsem uplny novacek a tak... celý příspěvek >
Trava po 101, 28.4.2010
Ahojte, jsem naprosty novacek, ale uz jsem se zde ledacos priucil a tak prosim o par rad. Zakladam novy travnik na cca 250m2. Bude mi stacit 5kg baleni travniho semene? O nejakych odrudach uz jsem zde cetl, ale jsem dost zmateny. Travnik bude na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika