Příspěvky uživatele - 160.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci na broskvoni, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Bar.
Mravenci na broskvoni, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, ví někdo, jak nejlépe se zbavit mravenců, kteří neúnavně trápí broskvoň Envoy viz obr. Letos poprvé kvetla a má i pár plůdků. Už druhý týden pozoruji v koruně spousty malých černých mravenců. Napřed jsem nevěděla proč, poté jsem si po... celý příspěvek >
Co je hrušni?, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Bar.
Co je hrušni?, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, nevíte někdo, co je hrušni Williamsova červ. na obr.? Ošetřena oleoekolem, krásná, bez známek čehokoliv, letos poprvé ukázala plody. Koncem týdne jsme stříkala broskev Mospilanem proti mšicím a všimla jsem si mšice i na... celý příspěvek >
Křovinořezy Dolmar MS-26 a MS-252 jaký je rozdíl, 13.5.2011
Na stránkách Dolmaru jsou oba uvedeny jako 2takty?Který z nich je lepší? Ms - 26 stojí 6990Kč, je mírně výkonnější a MS-252 7990 Kč (nejedná se o lepší MS-25)? Připadá mě, že dolmar má v nabídce 4 podobné křovinořezy(cena, výkonhmotnosti) -... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 7.10.2010
Vřelé díky za váš příspěvek, již několik let se s tímto problémem zlobím.Podotýkám že prosklené lodžie apod.boužel nemohu poskytnout, tak snad budu mít šanci s ním přezimovat v bytě nebo průchozí verandě mezi bydlením a venkovními teplotami.S... celý příspěvek >
DSK 317 se kousla, 3.5.2009
Sundat motor, zkusit zatočit kotoučem spojky(tím hrnkem), když to nejde, kouslý lož.6203 na pastorku nebo 6201 v předloze. Příčina- málo oleje ve skříni. Ale může to být i úplně jinak. Rada -  rozdělat převodovku.
problém s jednoosým malotraktorem vari, 10.4.2008
Sundej kola a poloosy z převodovky. Na nich si prohlédni ty šestihrané díry. Hlavně tu pravou, když to škube doprava. Bývají vymačkané (dokulata)a v tahu to prostě přeskočí(pootočí se), to znamená, že na chvíli vypne. Oprava: koupit nové. Prevence:... celý příspěvek >
problém s jednoosým malotraktorem vari, 10.4.2008
Na 99% to dělá poloosa.
Čím stříkat proti halčivci vlnovníku a svinušce, 12.3.2008
Magus 200 SC - 5 ml na 10l
Motor jikov, 12.3.2008
Možné to je. Hřídelka se dá vyměnit, stojí asi 70 kč. Potom dobře usadit klapku. Základní nastavení je 1,5 otáčky od dotažení, ze zkušeností to bývá tak půl až jedna otáčka. Každý motor chce něco jiného. Poškození gufer poznáš tak, když při volnoběhu... celý příspěvek >
rotavator Robix, 6.3.2008
Hladina v plovákové komoře je tak, že když ho nadzvedneš a zavřeš jehlový ventil, musí být v ose s tělesem karburátoru. Popřípadě přespodu v plovákové komoře je hlavní tryska. Tady je chyba. Má být: Hladina v plovákové komoře je tak, že když ho... celý příspěvek >
rotavator Robix, 6.3.2008
Ještě k tomu karbecu. Na pravé straně je na hřídelce taková páčka s třema dírkama. Pod tou páčkou je na té hřídelce pružinka, která otvírá klapku. Stává se, že někdy zadrhává,ty přidáš plyn ale klapka se neotevře.Z praxe ten šroub bohatosti bývá 1/2... celý příspěvek >
rotavator Robix, 6.3.2008
Těch jehel tam má být 25. Doufám, že ti ty 2 nespadly do klikové skříně, hrozí nebezpečí že se nasají do válce a poškodí píst i válec. Základní nastavení karburátoru je jeden a půl otáčky od jemného dotažení. Tím druhým šroubkem si pootevřeš víc... celý příspěvek >
rotavator Robix, 5.3.2008
Právěže to je motor babeta, typ 207, ta původní, jednorychlostní. Manuál bohužel nemám, ale dost jsem jich měl rozdělaných. Kdysi jsem dělal na servisu. Kdybych ti měl poradit všechno, tak tu sedím do rána, akdybys byl poblíž Břeclavi tak bych i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika