Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko nebo bazének pro žely?, 29.3.2011
Moc děkuji za radu. Teď si musím pořídit nějakou chytrou knížku a poprosit šikouné pomocníky protože to nebude zas tak jednoduchý. Sice bydlíme v rodiném domku a na vesnici ale kolem baráku není žádné příhodné místo. Ale mám výhodu že máme balkón... celý příspěvek >
Jezírko nebo bazének pro žely?, 28.3.2011
Chtěla bych poradit od nějakého zkušeného chovatele o radu. Chci udělat pro svoje dva miláčky vodní jezírko a nevím zda je lepší z plastu koupit vylisované nebo zda udělat z fólie přírodní.Já se přikláním k přírodnímu z fólie a nevím a bojím se aby... celý příspěvek >
Proč pikýrovat?, 16.3.2011
Upředňostňuji přepichování jelikož vyprodukuji třeba přibližně 5000 sazenic paprik za sezonu,
Papriky - klíčivost semen, 8.3.2011
Seji papriky výhradně od Semo.Dám naklíčit a jakmile se objeví první klíčky pinzetou je nasázím do pěstebního substrátu a umístím do pařeníště, které je ve vytápěném skleníku a el. tělískem s termostatem je zde udržovaná kostantní teplota 28... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 17.1.2011
Máte někdo zkušenost s odrůdou Pedro ve foliovníku?
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
Paní Jiřino taky chodím do zaměstnání ten skleníček vytápím piliňákem/piliny mám zdarma/.
Papriky na rok 2011, 4.1.2011 Obsahuje fotku
Foto
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
Papriky vysévám po 15. únoru po předchozím předklíčení na vlhkém hadříku.Ve vytápěném skleníčku/piliňákem/ mám připravený pařník o velikosti typizovaného zahradnického okna.Na dno našlapu 30 cm vrstvu koňského hnoje, který proleju konví vařící... celý příspěvek >
Jak postavit foliovník?, 22.11.2010
Folii používám už 15 let typ agrofolie o tl O, O17 mm.Vydrží na foliovníku 5 let a na čelech i 10 let.Foii svářím upravenou pájkou.
Papriky - co s nadúrodou?, 9.11.2010
Máš pravdu, mě toho zmrzly dva foliáky.
Nejchutnější rajčata, 5.10.2010
Poradíte mi někdo prosím jak uspíšit zrání rajčat?Mám jich ve foliáku ještě mnoho ale není sluníčko.
Nejchutnější rajčata, 10.8.2010
Má někdo zkušenost s rajčetem Tomaso F 1?Letos jsem ho koupil do foliáku 200 ks a nejsem s ním vůbec spokojen.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 6.8.2010
Dobrý den, ta průchodka by mě dost zajímala. Díky Luděk.
Okurky nakládačky - plíseň, 6.8.2010
Používám s ůspěchem Bravo 5OO.OL 3 dny.
Květák, 30.7.2010
Je možné nějak bojovat s boulovitostí kořene květáku?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika