Příspěvky uživatele - 224.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemní filtr - výška hladiny, 11.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám ČOV a vodu jímám do nádrže společně s dešťovou vodou z okapu. Vodu bych chtěl použít na zalévání ale mám pocit že na zeleninu není moc vhodná, proto chci postavit zemní filtr za čističku, ale řeším problém s hladinou vody ve filtru.... celý příspěvek >
ČOV a zalévání zeleniny, 11.8.2013
Dobrý den, řeším stejný problém. Mám také ČOV a jímku na vodu do které je svedený i okap. Voda z ČOV je čistá ale stejně budu stavět za výtok z čističky zemní filtr. Myslím že voda bude určitě lepší na zalévání než surová voda. V plánech od ČOV je... celý příspěvek >
Ucpaná drenáž u čov, 19.3.2013
Dobrý den. Dnes jsem byl zkontrolovat čov a zjístil jsem že vyčištěná voda neodtéká do drenáže a čov je přeplněná a jestli nic neudělám, tak úpně přeteče. Jak mám vyřešit tento problém? Mám veliké pole, můžu vyčerpat vodu z čov na pole? Jde někak... celý příspěvek >
Jak na mravence?, 26.5.2011
Já nainstaloval mucholapku na kmínek třešně, přilnila pěkně bo kmínek je hladký ale už dopoledne se válela v hlíně pod stromkem. Zašvihal jsem se i lepem ale s lepivosttí chemstopu se nedá srovnat. Zůstanu u spolehlivého a účinného nanášení lepivého... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 26.12.2010
Granát se objevil již u některých prodejců. Co se týče "domácích" odrůd tak určitě rané Sugar Baby a Lajko, úrodné Arriba F1 a jistí to spolehlivý Crimson Sweet. Red Star skorý meloun je k dostání v Bauhausu ale tipl bych ho na nějaký klon... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 26.12.2010
Ildi je běžně ke koupi. Co se týče třetí odrůdy tak já bych patrně zvolil Pollicino, pokud bych vysloveně nechtěl nějaké větší rajče (odrůdu). Mirek
Nová sezóna na zahradě, 26.12.2010
Ildi vysaďte a nebudete zklamáni. Mirek
Nová sezóna na zahradě, 25.12.2010
Já již dříve nahradil Perun oválným Ildi ke všeobecné spokojenosti pro přímý konzum i na pečení.
Co vaše réva?, 3.10.2010
Já jsem Vás pochopil a díky za upozornění. To jsem nevěděl že Vostorg tak špatně zakořeňuje. Mirek
Co vaše réva?, 3.10.2010
Chtěl bych je na zakořenění. Klidně koupím roubované sazenice ale jen pokud bude 100% jistota že je to Vostorg. Již tři roky ho sadím ale stále je to něco jiného. Mirek
Nejchutnější rajčata, 2.10.2010
Bejbino je rajče od firmy SEMO, sortiment měl mmj. v nabídce i Baumax. Semena od této firmy jsou docela běžně k dostání v zahradnictvích nebo drogeriích. Zda budou k sehnání už nyní nevím, není sezona prodeje semen. Mirek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika