Příspěvky uživatele - 6.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rozmarýnu, 30.9.2010
Dobrý den, tak jsem konečně sehnala někoho kdo mi snad poradí jak ¨zazimovat rozmarýn.Přes léto jsem ho měla v květináči a protože je opravdu dost pěkný a velký tak by mě docela zamrzelo, kdyby to přes zimu nezvládl. Díky za radu Lenka
Škvoři, 12.9.2009
Dobrý den, může mi někdo poradit, jak se zbavit škvorů? Máme jich ohromné množství na zahradě. Likvidují nám i truhlíkové květiny, obvzlášť jim chutnají afrikáni, které jsem musela přestat pěstovat, ale nejhorší je, že nám lezou i do domu a letos se... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 3.5.2009
Dobrý den, chci se zeptat, jaká je tloušťka kamene? Marie
noholist himalájský, 8.11.2008
Nevíte prosím, kde sehnat noholist himalájský (Podophyllum hexandrum)? Prý je to trvalka a má mít jedlé plody.
jak přezimovat kalu?, 1.11.2008
prosím o radu, syn mi dovezl z amsterodamu hlízu kaly, která je již narašená, má asi 4 cm výhonek, jak ji mám do jara uchovat? Dík.M
Jak prořezávat zakrslé jabloně a kadlátky, 16.10.2008
Dobrý den rodiče zasadili asi před 5 lety zakrslé jabloně a zakrslou kadlátku. Od té doby je však nijak nezastřihávali, proto jsou zarostlé. Prosím poraďte mi jak je zastříhat a kdy je na zastřihnutí ta správná doba - podzim nebo jaro? Mockrát... celý příspěvek >
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 13.9.2008
Hmmm
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 8.9.2008
A co na to, nebo respektivě, jak tomu zabránit??? Nějaký potřik a hlavně kdy stříkat??? Předem díky za reakci
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 3.9.2008
..Díky za nějaké orientačná body ..ale co bych tak nějak srovnávala s tím rokem prvním, tak tam ten problém s opadávání nebyl, až ted asi 3 roky... nemůže to být ta "červivost"???...co jsem se dívala skoro každé je červivé.
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 31.8.2008
Dobrý den všem co se trochu více vaznají v pěstování "JABLONÍ" ..jsou to asi 4 roky co jsme koupily domek se zahradou, kde je pár jabloní..ten rok byl doslova uspěšný na sklizeň. Ale od té doby se dějí dost zajímavé věci, jabloně jsme za odborného... celý příspěvek >
Jahody popínavé, 9.7.2008
prosim o radu jak zazimovat popinave jahody.letos je pestuji poprve a jsem z nich velice nadsena.
kde sehnat ostružiník vonný, 21.5.2008
Prosím o radu, kde sehnat ostružiník vonný (Rubus odorata), líbí se mi, ale v nabídkách zahradnictví jsem ho nikde nenašla. Jsem od Brna. děkuji.
Které keře jsou jedovaté?, 17.4.2008
Dobrý den, chystám se vyčlenit kousek zahrady jako výběh pro želvy a potřebovala bych poradit, jestli náhodou není některá z následujících rostlin, které tam mám zasázené jedovatá.Jedná se o tyto keře zákula, ibišek, brslen, zerav, komule davidova,... celý příspěvek >
pivoňky - zaschlá poupata, 12.6.2007
Na podzim jsem přesázela pivoňky. I přes letošní sucho vypadaly dobře, rozrostly se a udělaly spoustu listů i s poupaty. Ale v době kdy už všem pivoňky kvetly měly ty moje pořád jen asi 1 cm velká zaschlá poupata. Je to jen nedostatkem vody nebo to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika