Příspěvky uživatele - 123.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 13.8.2011
Mirku, než ztratíte ten elán úplně, tak mě prosím vás prozraďte, kde se dají koupit semena rajčat Sladkaja děvočka a Pollicino.Jenom tady o tom čtu, ale odkud a jak se dají sehnat stále nevím.Ale i tak si vážím vašich rad a názorů, které tady... celý příspěvek >
Pokroucené plody papriky, 12.7.2011
Toto jsem nevěděl, děkuji za poučení, bude to opravdu asi tím, protože takové odrůdy já mám, Isis,Festos a jiné.Ještě jednou děkuji. Vladimír
Pokroucené plody papriky, 11.7.2011
Čím to je, že mám dost silně pokroucené plody paprik?Něco jim bude asi scházet, ale co? Děkuji za odpověď Vláďa
Sázení rajčat do skleníku v březnu - pokus, 30.3.2011
Bylo by dobré, kdyby jsme se naučili udávat při radách druhým, odkud z kterého kraje přibližně pocházím.Jeden pochází z Moravy, jiný ze severních Čech, další z Vysočiny atd, všude se nedá sázet a sít ve stejnou dobu. Já například vysévám rajčata až... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 17.9.2010
Z tohoto popisu co jste tady uvedl uvažuji, že by mohlo být toto rajče někde v prodeji, příští týden se po něm podívám.Děkuji za popis Vladimír
Nejchutnější rajčata, 16.9.2010
Mirku, vidím, že jste dost velký expert přes rajčat, chtěl bych se vás zeptat, jestli jste slyšel někdy o rajčatech Lehečkovo pomerančové rajče-oranžové, tvrdé, chutná pomerančem.Nedávno jej ukazovli v Receptáři který byl ale z r.2003.Ten p. Lehečko... celý příspěvek >
První rok, 4.6.2010
Děkuji za radu, budu se řídit podle ní, děkuji.
Ohrnout brambory?, 4.6.2010
Začal jsem dávat posekanou trávu do řádků mezi brambory jako mulč, tak uvidím jak to s bramborama dopadne.Říkám si, že budou mít více tepla, když tady je stále zima a déšť Zkusím to asi u dvou nebo tří řádků a uvidím.
První rok, 3.6.2010 Obsahuje fotku
Jak to mám udělat nyní?Chci mít kmínek asi 1 m vysoký,mám ostatní výhony vyštipovat?Jsem úplný začátečník,tak promiňte takové otázky. Děkuji za odpověď
Hnojení Lilií, 11.5.2010
Omlouvám se-má tam být Lilie
Hnojení Lilií, 11.5.2010
Prosím, poradí mě někdo jak a čím hnojit Lile?
Odrůda rajčete, 28.2.2010
Tyto sazeničky budete ještě přesazovat, nebo to půjde na konečné stanoviště?
Který skleník zvolit? V, 30.1.2010
V naší zahrádkářské kolonii máme již 5 skleníků od firmy LIMES, nejstarší je již 18 let a stále výborný.Žádná rez, maximálně se trochu objevuje u pantů, ale jinak nikde.Montáž jsme si prováděli každý sám.Nedám na něj dopustit. Burian
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika