Příspěvky uživatele - 110.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Golden nemoc, 13.5.2008
Herbicid to nebude. Ani ja ani nikdo okolo nic nestříkal. To vim. Samozřejmě jsem si to hned u sousedů ověřoval. Řepka bude možná nejblíž několik kilometrů i ostatní polnosti. Taky nedošlo k žádnému zasažení ostatních new stromků - meruňky, broskve,... celý příspěvek >
Golden nemoc, 13.5.2008
Prosím poradí mi někdo z místních odborníků co se mi stalo s jabloní? Díky za pomoc - pište zde www.zahrada.cz/forum/choroby/napadeni-jabloni-61945/ Děkuji
Napadení jabloní, 13.5.2008
Ne povlak na Goldenu neni ani na ostatnich new stromkach. Povlak mam na starych jablonich a nove jaksi takhle jakoby usychají
Napadení jabloní, 12.5.2008
Takže myslíte, že je to zimou? Udělalo mi to, ale až začlo být teplo. Když byla zima tak vše bylo ok. Jde mi ted o toho Goldena. Nedostatkem závlahy to ale není, protože stromečky zalívám pokud je potřeba.
jak se zbavit krtka, 6.6.2007
V prodejně TV Products jsem zakoupila 2 krtkoplaše a zatím tj. cca 1 měsíc je po problemu. Pokud to vydrží až do podzimu, vyhodnotím tento nákup jako nejlepší investici roku. Jar.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika