Příspěvky uživatele - 165.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuja oc. malonyana - nemoc (?), 22.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den,       mám 3 roky vysazený živý plot z thují (occ. malonyana) a letos začaly "listy" jakoby šednout a rezivět. Uvnitř stromků jsou hodně rezavé a opadávají. Hodně rezavý je i (odhaduji)  cypřiš.... celý příspěvek >
Kolik použít mot. oleje do sekačky?, 19.6.2008
díky
Kolik použít mot. oleje do sekačky?, 19.6.2008
motor briggs+stratton, typ r484tr,2,6 kw,
Kolik použít mot. oleje do sekačky?, 19.6.2008
Zdravim, jaké množství oleje se v průměru najednou naleje do motorové sekačky? Mám starší mot. sekačku bez měrky oleje (a bez návodu) Díky Albert
Ligustrum ov. aureum - jak množit?, 25.4.2008
Zdravím, jakým způsobem je nejvhodnější množit ligustrum aureum a v jakém období? Díky
Stříhání broskvoní v únoru?, 15.2.2008
Dobrý den, na podzim jsem vysadil broskvoně, které se naštěstí díky mírné zimě ujaly. Je vhodné je stříhat už teď v únoru při teplotách kolem 0 st. C a následných nočních mrazících?
Čím obalit před zimou kmínek broskvoně?, 29.10.2007
Dobrý den, reaguji na ty "hrobečky" z hlíny kolem kmínku. Udělá stejnou službu i hrobeček z mulčovací kůry?  Díky
Čím obalit před zimou kmínek broskvoně?, 26.10.2007
Už se stalo...
Čím obalit před zimou kmínek broskvoně?, 26.10.2007
Dobrý den, čím je vhodné před zimou obalit kmínek nově vysazené broskvoně, aby byla chráněna před zmrznutím?
Proč je nutná výsadba ovocných stromků po roubovací?, 22.10.2007
Dobrý den,     zajímalo by mě, proč je doporučovaná výsadba ovocných stromů tak, aby roubovbací očko zůstalo nad zemí. Díky
Poradíte s postupně rodícími druhy broskvoní?, 17.10.2007
Dobrý den,                   chtěl bych vysadit dva druhy broskvoní tak, aby měly jednak pěkné plody a zároveň rodily postupně a ne naráz? (lokalita v n.m. 150... celý příspěvek >
Poznáte rostliny na snímku?, 16.10.2007
Keř na prvních dvou obrázcích trny nemá. Jestli opadává na podzim nedokážu určit. Neviděl jsem ho.
Poznáte rostliny na snímku?, 16.10.2007
To, že je snímek vzhůru nohama není podstatné. Jde o detail listu (v rámci možností foťáku)
Kdy vysadit jahody?, 4.10.2007
Dobrý den, je lepší vysadit jahody teď na podzim, nebo až z jara?
Komule Davidova - výsadba, 2.10.2007
Jak daleko od sebe je vhodné vysadit komuli davidovu, která má plnit účel živého plotu? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika