Příspěvky uživatele - 6.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co právě sklízíte?, 1.10.2011
Jaké jsou vaše zkušenosti a hodnocení odrůdy Panenské?
Výměna struny u křovinořezu Variolux V-BFS 43, 18.8.2011
Už se nám to povedlo. Musí se točit tím plastovým šroubem, má obrácený závit.
Výměna struny u křovinořezu Variolux V-BFS 43, 16.8.2011
Dobrý den, máme stejný křovinořez a stejný problém, nevíme jak vyměnit strunu. Jestli jste už na to přišel, budeme rádi, když nám poradíte.
Výživa švestky, 16.11.2010
Hnůj taky nemám, ale v malém množství (mám 10 stromků) se dá pohnojit granulovaným "kravincem", dá se koupit v zahradnictví i v Globusu. Hnojím na podzim, v listopadu.
Jak nejlépe otrhat rakytník?, 20.10.2010
pro Konvalinku: Jakou odrůdu jste koupila?Kam jste ji na zahradě sadila?Nebojíte se rozrůstání výhonků? Díky za info.Pepík
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 28.9.2010
Pro potřeby československého čajového průmyslu byla v 70tých letech min.století vyšlechtěna šípková růže Karpatia.Naprosto nenáročná na pěstování.Pepík
Zhodnocení Tayberry, 16.9.2010
Prosím vás o popsání vašich zkušeností s malinoostružinou Tayberry..Z několika reakcí na tomto fóru vychází hodnocení značně negativně. Je to opravdu tak špatné?Nerad bych s tím zaplevelil zahradu.Děkuji. Pepík
Sběr spadaného ovoce, 5.9.2010
U nás se už po mnoho generací se spadané ovoce sbírá buď rukama (plánuje-li se jeho další využití, např. pro kozy, králíky,...) nebo lopatou a hráběmi (předpokládá li se pouze likvidace), a to vše k plné spokojenosti všech. Máme cca 30 ovocných... celý příspěvek >
Lignohumát, 4.9.2010
V nějakém z receptářů vystupuje Aleš Kopřiva.Vzpomínal na svého dědečka, který si údajně připravoval něco podobného za 1.republiky.Hlavní surovinou byl dlouhodobý výluh ze shnilého dřeva + něco k tomu.Pepík
Rez na hrušni, 14.4.2010
Vyčetl jsem v jedné diskuzi informaci o tom, že v blízkosti hrušní nesmějí růst květiny zvané sasanky.Údajně mají vliv na napadení hrušní rzí. Jak se na to díváte? Pepík
Jak ostříhat loňskou meruňku, 9.3.2010
Ještě než ukončíte debatu, potřebuju se zeptat na založení nové korunky.Vloni na podzim jsem sadil meruňku.Střední výhon je pěkný, ale ten obrost na něm co by měl tvořit kosterní větme se mi nelíbí. Mohu obrost nyní v období... celý příspěvek >
Jak uchovat semena zeleniny?, 8.3.2010
Chtěl bych se zeptat, jak uchováváte semena plodové zeleniny přes zimu, aby nevyschla, případně nezplesnivěla.Schoval jsem si od loni pár semen dýně, jen tak zabalená v papíru, a zdá se mi, že semena jsou na troud uschlá.Pepík
Melounoviště 2009 - shrnutí, 13.2.2010
Na nátlak dětí se mám pokusit vypěstovat nějaký meloun.Zatím jsem jako použitelné objevil tyto odrůdy :Lajko II F1,Ruber, Sugar baby, Super galaxy F1.Vycházím především z označení raný.Jsem 400 m.n.m. Můžete mi doporučit nějakou odrůdu? Uvažuju i o... celý příspěvek >
Co dělat s meruňkou, která byla vysazena na podzim, 2.2.2010
Pokud stromek vypadá jako koště, má množství slabých větví a dostatečně silný terminál, na jaře lze odstříhnout stávající obrost a terminál ustřihnout nad 5-6 očkem.Z oček vyrostou kosterní větve.Pepík
Označovacie štítky, 31.1.2010
Nejtrvanlivější zřejmně bude kousek hliníkového plechu, do kterého pomocí důlčíku a kladiva vyklepete jméno. Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika