Příspěvky uživatele - 151.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Clematis v truhlíku, 16.8.2010
Dobrý den, měla bych prosbu.Chtěla bych si dát clematis do truhlíku na balkon, jestli mi udělá krásnou kvetoucí parádu místo muškátů.Ale moc nevím jak na to.Diskuzí je tu o něm hodně, ale většinou o zasazeném v zemi.Zajímá mě tedy: 1) jestli stačí na... celý příspěvek >
Jaká hlína pro růžovou hortenzii?, 23.7.2010
Moc děkuji, Oxalistriangularis,za odpověď.Budu se řídit Vaší radou a až se počasí trochu ustálí, vrhnu se na přesazení.Snad nezmodrá :-(. Krásný víkend všem "kytičkomilům" :-)))  Adéla
Jaká hlína pro růžovou hortenzii?, 22.7.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou mám dát hlínu pro růžovou hortenzii.Nechci aby mi kvetla modře.Mám i přesto smíchat běžný zahrad. substrát smíchat s rašelinou pro kyselejší prostředí nebo stačí jen obyč.zahrad.substrát? A lze-li hnojit třeba... celý příspěvek >
Jaký strom pro účel stinného koutu?, 20.8.2009
Poradíte mi, prosím,jaký strom bych mohla vysadit, aby mi vytvořil co nejdříve stín pro dětský koutek, romantické posezení v zahrádce,...?Chci jen tak jeden nebo dva stromy.Zemina je samá opuka a celodenní slunce.Přemýšlela jsem o třešni, ale nevím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika