Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 14.8.2012
Zdravím všechny Varisty, opravdu smekám klobouk.Měl jsem tu kdysi před několika lety, svůj názor na vari.Ano mám svůj samo domo traktor s motorem moskvič 1500 a oponoval jsem tu mimo jiné i Panu J.S že je lepší profrčet s samotraktorem třeba 60 km v... celý příspěvek >
Testy, 19.6.2012
Každý má asi jiné zkušenosti, kamarád měl křovinořez Husqvarna asi stejně starý jako Oleomac, který dostával záhul u firmy skoro jako profi, Husqvarna už měla druhý karburátor s výměnou a prací za 3 tisíce a stále kašle jako dýchavičná... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 17.6.2012
Jsou tu samé staré příspěvky, nezlobte se na mě ale když Vám někdo dodá rozebraný a ještě k tomu nekompletní a neseřízený stroj, tak je to pro spoustu lidí co umí jen zatáhnout za startovací šńůru, otřesný příklad neschopnosti. V dnešní době kdy se... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 13.1.2012
Kdo maže ten bez problémů seče kdo nemaže ten lítá ale od servisu k servisu.Bohužel...
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 7.11.2011
No už jsem tu spoustu příspěvků napsal prostě zatím nemám důvod kupovat jiný křoviňák než O.M spolehlivé a nenáročné stroje i pro amatéry a méně náročné profesionály. Mám ho doma skoro 9 let a v zaměstnání více jak 10 a stále jede a je stále... celý příspěvek >
Je Dolmar kvalita, 25.9.2011
Radku nevím jestli odpovídáš na mou odezvu ale dnes čumím co všechno dokážou i jiné značky.Opravdu dnes ten kdo si koupí pilu od Mountfieldu nebo Dolmaru tak neudělá moc velkou chybu, všechno je to na přibližně stejné kvalitativní úrovni a většinou... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.9.2011
Tohle není rozhodně věc vášně ale věc každoroční potřeby a i když fiskars neexistoval tak se půda vždycky musela připravit.A jestliže byl někdo bordelář a nechal si rýč v kolni zrezavět a nebo si ho nenechal u kováře překout a nebo ani nabrousit... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.8.2011
Zravím já jsem ještě té reklamě na fiskars bohudík nenaletěl, ale k věci nepoužívám fiskars protože jsem zatím nenabyl dojmu že po něm toužím.Používám jen rycí vidle asi české Rostex a nemám s nimi absolutní problém za 120 kč- kolik že stojí ten... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.8.2011
Do této diskuse jsem nechtěl až nějak moc zasahovat ale když vidím ten souboj fiskars versus celý svět, připomíná mi to souboj dolmar a ostatní na podobném vláknu.Je jasný že každý výstřelek mody je něčím mystifikován, i můj kámoš si koupil sekeru... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 24.8.2011
Jistě že plagiáty se dělají ale nejvíc plagiátú se dělá těch nejdražších značek Stihl husqvarna atd, méně už oleo mac hecht atd.A to proto že ty předražené jdou nalákat na přijatelnou cenu.Ty dostupné se nemusí tvářit jako levné, protože levné jsou a... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 24.8.2011
S takovými autobazary mám také zkušenost -dárek dvd ale po pár hodinách neli minutách výbuch a jsem rád že jsme nevyhořeli.Takže brát něco zdarma se nemusí vyplatit.Ale s mountfieldem mám tu nejlepší zkušenost ,křoviňák už používám asi 9... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 9.7.2011
Také nejsem dráteník ale podle zdejších -dřívějších příspěvků jsem si objednal otáčkoměr i s odpočtem motohodin asi za 900 kč.Ty motohodiny mi jsou celkem na nic, ale otáčky snímané na vysokonapěťovém kabelu od svíčky se dají přečíst i na jednoválci... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 9.7.2011
Podle zkušeností bych se hechtu zas tak nebál, je to asi tak jako u jiných značek ty kvalitní ustrnuly a usnuly na vavřínech a ty méně známé a otsideři jdou dopředu a jsou den ode dne lepší. Může se také v brzské době stát že ty renomované značky už... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 4.7.2011
To už, tady bylo několikrát řečeno, zákazníci mountfieldu jsou amatéři a laici kteří némají v tomto oboru zkušenosti oproti, třeba zachranářum kteří jsou pravidelně školeni a používají třeba Stihl nebo dřevorubcům používajícím Husqvarnu. Spousta lidí... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 4.7.2011
No nějaký výkon tam bude, ale je spousta amatérů kteří si neumí udělat základní úkony včetně namíchání palivové směsi pak je veškerá rada drahá.Nemám nic proti husqvarně stihlu dolmaru - který mám, nebo proti jiné značce.Ale mám spoustu výhrad proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika