Příspěvky uživatele - 157.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadení cypřiše, 10.5.2012
Prosím o radu. Mám asi 1m vysoký cypřiš ve tvaru keře. na každé větvičce je hnědorezatý rosol cca 5X5cm, který vypadá jako něčí výtrus, ale nesmrdí. Z blízka jsou uvnitř jakoby bílá semínka z papriky. Po nějaké době začne sesychávat až se vytvoří... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 5.5.2011
Tak zdravím všechny zahrádkáře, kteří netrpělivě čekají na konec těchto nočních mrazů, abychom mohli spočítat vše zachráněné a zničené ze zahrady. Zelenina pod foliemi se drží, ráno zcela ledové keře rybízů vypadaly odpoledne jako by nic včetně... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Já jsem ještě odpoledne na zahradě nebyla a jsem zvědavá, co to udělá po rozmrznutí. Hodně zmrzlé byly také pivoňky -  to bude asi po nich. Zítra napíšu přehled zkázy... Letos moc okrasné zahrádky nebudou a úroda asi také ne.  ... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
A co teplota - 5 st..C, která byla u nás v noci ze včerejška (mezi Trutnovem a Náchodem)? Včera bylo asi 4 cm sněhu, do večera roztál, vše mokré a ráno byla celá zahrada pod silnou vrstvou námrazy i ledu. Trvlaky už měly velké výhony, keře rybízů... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 13.8.2010
To znamená vysít jen mělce (plytký je mělký). 
Tepelné čerpadlo pro ohřev vody, 19.1.2009
Dobrý den, mohli byste mi doporučit tepelné čerpadlo pro ohřev vody v bazénu o objemu 20 m3. děkuji
Jak se zbavit tesaříka krovového?, 15.8.2008
S dodávkou dřeva na zatopení se nám dovezl i tesařík krovový a po 3 měsících vidíme v dřevěném palubkovém obložení díry. Jak ho zničit, než nám zdevastuje chaloupku?
něco proti pachu ze žumpy, 12.8.2008
Prosím o radu co přidat do žumpy, aby nebyla cítit v těchto letních dnech. Děkuji.
Jak zasadit ostružinu a angrešt?, 14.4.2008
Mám koupený malý asi 30 cm stromeček (keřík) ostružiny a angreštu. Do jaké hloubky je mám zasadit a na jaké místo? Slunné nebo stín? Není potřeba přidávat nějaká výživná půda?Děkuji.
živý plot jako zástěna u bazénu, 4.3.2008
Dřevinu nebo keř bych ráda. Máme na zahrádce ze dvou stran tuje a z té čelní volné jen okrasné rostliny. Ale v části bazénu bych s nějakými tújemi nebo něčím jiným ráda počítala. Myslela jsem, že bych vysázela obojí a pak fazole až např. ty tuje... celý příspěvek >
živý plot jako zástěna u bazénu, 4.3.2008
Prosím o radu jakou rostlinu nechat proplést skrze drátěný plot na léto, aby bylo koupání v  bazénu  více v soukromí. Plot i bazén je blízko u cesty. Napadla mě rostlina fazole. Co myslíte, je rychle rostoucí? Nebo víte o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika