Příspěvky uživatele - 22.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pro brambory na Vysočinu, 21.9.2012
 Bez práce, nejsou KOLÁČE! Sázelo se po staru 62,5 cmvzdál. řádku. Protože traktory mají rozchod 150cm,  tak nové sazečky jsou  na 75 cm. V řádku od sebe 27- 32 cm. Když jsou více od sebe, je to vzdušnější (plísně).
Sekačka Hurricane TV460 - jaký benzín?, 30.8.2012
Moc děkuju.
Sekačka Hurricane TV460 - jaký benzín?, 29.8.2012
Super, díky. A benzín Speciál nebo Natural. Je to rok 2004. Já jsem to hledal na netu a taky mi vyšlo, že je to motor Tecumseh, ale jaké náplně jsem nesehnal. Jo a na motoru je ještě Made in Italy. Asi výroba v nějaké licenci.
Šarka, 16.8.2012
 To nemá cenu tam je třeba Fotosyntéza (přes zel. hmotu (
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 4.5.2012
Hlavně nekupujte od NOHEL GARDEN
Al-ko PowerLine 5200 BRV vs Mountfield XSPW 57 MBS, 11.4.2012
tu sekačku od montfieldu má muj soused a je spokojen chytá na drc prej automatický sytič. má boční odhoz a i mulč. na větší pozemek myslim dobrá na menší a se stromkama moc ne jelikož jelikož mi přišla těžší na zatačení i celkově
Odvodnění skleníku, 12.3.2012
Když on ten skleník není moc velký a manžel mi asi proto šachtu s plovoucím čerpadlem nebude chtít pořídit. A jak jsme strouhu vyrobili? No zkrátka jednoho dne jsem se naštvala na manželovo otálení, popadla jsem krumpáč, vykopala v rohu skleníku... celý příspěvek >
Odvodnění skleníku, 12.3.2012
Zemina ve skleníku je ve stejné úrovni jako okolní terén. Skleník je usazený na pilotách, nemá tedy žádnou betonovou podezdívku, manžel pouze přišrouboval po obvodu takový "soklík" z plechu, který je z větší části zakopaný v zemi, do skleníku... celý příspěvek >
Odvodnění skleníku, 11.3.2012
Dobrý den milí pěstitelé, prosím Vás o radu. Před cca 10 lety jsme si pořídili skleník na pilotách. V místě, kde je postaven byla poměrně nekvalitní - jílovitá půda, kterou jsme do větší hloubky vykopali, odvozili a nahradili kyprou... celý příspěvek >
Čistíme studnu, 24.1.2012
Mam pocit, ze Sagen je na bazi stribra a to neni pro deti vhodne. Nejlepsi a nejdostupnejsi je Savo.
Prestala dotekat voda do vrtu, 24.1.2012
Obcas se stane ze se navrta "kapsa" nasycena vodou, ktera se tvari jako pramen, ale po jejim vycerpani vam zustane sucha dira. Samozrejme to vas pripad byt  nemusi. 
Rhododendron yakushimanum - vzdálenost při výsadbě, 5.10.2011
Dobrý den, mám na zahradě menší polostinný koutek, do kterého se chystám vysadit několik kusů rododendronů. Pro svůj menší vzrůst jsem si vybrala odrůdu yakushimanum, která by měla vyrůst cca do 90 cm výšky.(Konkrétně rh.yakushimanum Kalinka,... celý příspěvek >
Hloubka zkypření půdy pro nový trávník, 1.10.2011
K práci určitě využijete rotavátor a ihned bych začal zkypřením stávající slehlé, udusané vrstvy, aby se lépe spojila se zeminou, kterou chcete navážet. Trávníku samotnému stačí zkypřených cca 10 cm. Tuto hloubku je dobré zbavit všech kamenů, které... celý příspěvek >
Lilie - doprovodné rostliny, 24.9.2011
Dobrý den, na své zahrádce jsem objevila místo, kde se neuvěřitelně daří liliím, mají zde takové podmínky (světlo, vlhkost, složení půdy), že tvoří o polovinu větší květy, než sousedovi, který mi je daroval:-). A tak mi to nedá a rozšiřuji svoji... celý příspěvek >
Plevel na záhonku pod jabloněmi, 24.8.2011
Jen doplním - netkaná textilie pod jahody je dost užitečná věc, samozřejmě že v místě prořezu sem tam něco vyroste, plevel je plevel, ale je s tím podstatně méně starostí.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika