Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 22.11.2011
Bejbino je výborné, Pollicino hodně praská, dále doporučuji Ildi.
Nejchutnější rajčata, 22.11.2011
Já vyzkouším i sušení na slunci (pokud nějaké bude) na síťových roštech, jen mám obavy že na rajčata půjdou takové ty lesklé muchy. Možná bude lepší umístit je pod nějaké síto ale aby zase nebránilo slunci, na noc samozřejmě uschovat domů kvůli noční... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 22.11.2011
Já měl SM předloni, bohužel zahrada byla 3x pod vodou a tak díky pozdní  (opakované) výsadbě mělo problémy se zráním, navíc mokro zanechalo následky v podobě totálního tlaku plísně. Obal jsem zatím nenašel ale předpokládám že to byla odrůda San... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 20.11.2011 Obsahuje fotku
Spodní listy začínají odcházet nejdříve a záleží na počasí zda působení chorob na ně je rychlejší než dozrávání plodů. Přikládám snímek kde spodní listy (dole vlevo) začínají žloutnout (o jakou chorobu se jedná doteď nevím ale je to hodně běžný jev)... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 17.11.2011
Pokud nechcete aby zálistek již nevyrostl tak by se neměl vylomit celý ale zaštípnout kousíček od stonku (0,5? cm), pahýlek zaschne a následně by tam již nemělo nic vyrůst. Přidávám snímek Vámi vzpomínané metody Missouring pruning
Nejchutnější rajčata, 15.11.2011 Obsahuje fotku
Caspar F1 (Kaspar) je možná ta raná odrůda kterou hledáte. Já osobně mám odrůd podobného tvaru minimálně deset. San Marzano jsem sadil vloni ale vzhledem ke špatnému počasí dopadlo velmi bledě a měl jsem pochybnost zda vůbec dozraje. Naopak u odrůd... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 14.11.2011
Nevím jaké drobné červené odrůdy jste zařadil do skupiny čtvrté ale já bych s tím měl docela problémy, takové rajče je tak jedno z deseti (dle mne).
Broskvová sezóna 2011, 13.11.2011
Nebojte se toho a klidně napište k fotkám i název odrůdy, děkuji.
Nejchutnější rajčata, 13.11.2011
Mezi keříčkovými je spousta zajímavých odrůd, takže se věnuji i jim.
Nejchutnější rajčata, 13.11.2011
Vypadá to že tato odrůda má némlich ty stejné vlastnosti jako San Marzano. San Marzano 3 má v nabídce Valtická Seva. Máte někdo odrůdu typu Mini San Marzano?
Nejchutnější rajčata, 13.11.2011
Já měl rané odrůdy které jsou oválné, masité a rané, ve všech případech však keříčkové. Nejsou tak protáhlé jako San Marzano ale na sušení nebo pečení se hodí. Vysloveně podobná je vynikající velmi raná odrůda Kaspar (Caspar) F1, která je ve zralosti... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 12.11.2011
V zahraničním sortimentu si mohu vybírat dle vlastní představy a chuti, a v porovnáním s domácím je xxxkrát bohatější. V tuzemsku je sortiment dosti omezený, samozřejmě i zde jsou odrůdy na které nedám dopustit, a co se týče původu odrůd tak to zase... celý příspěvek >
Papriky a feferonky, 6.11.2011
Samara - jedná se o sladké tenké kozí rohy, velmi úrodné a skoré odrůdy. Semo ji nam stránkách nemá ale doufám že ji nevyřadí. Spolu s otřejší odrůdou Beros ji pěstuji již několik let k naprosté spokojenosti.
Termín výsadby česneku, 6.11.2011
Kdo již vysadil tak patrně mu sadba vyleze ze země.
Papriky a feferonky, 6.11.2011
Papriky takto pěstuji již třetím nebo čtvrtým rokem stále z původních semen. Před sezonou dejte pár semínek naklíčit ať víte na čem jste. Červené turecké kapie mi rodí výborně, řecké zelenobílé rohy ani nenaklíčily. Možná je to tím že červené papriky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika