Příspěvky uživatele - 184.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 20.7.2010
Zdravím pánové podědil jsem traktůrek TK4-10 a jelikož jsem k němu dostal i mnoho luk a zahradu potřeboval bych to nějak síct a zvažuji mulčovač. Chtěl jsem poprosit jestli si ho někdo z vád už nevyrobil, a jestli ano zda by mi mohl nějak pomoci, je... celý příspěvek >
Mulčovač pro neudržovaný pozemek 6500 m2, 5.6.2010
nevím jak vy ostatní ale nebyla by vhodná mf 70 s mulčovačem cena cca 7000+5000Kč. a bylo by vystaráno jen nevím jak vysokou trávu to zvládne? jelikož jsem ji zdědil tak ji doporučuji, jen jsem ji teď neodzkoušel - neháže jiskru :-(tak musím koupit... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 4.11.2008
Dobrý den, přečetl jsem Vaši diskuzi o švestkách a kvasu. Se vším co tady bylo řečeno se dá souhlasit, každý má svou pravdu a každý svou slivovici, která je zaručeně nej!  Ale jeden problém co se týká toho kvasu se tady přece jen neřešil. Po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika