Příspěvky uživatele - 195.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 18.2.2013
Dobrý den, švagr si pořídil frézu tj 6,5,ale nějak nemaže! Respektive se mi nějak nezdá to mazací čerpadlo! Nemáte prosím příručku, případně samotné výkresy od této frézy, abych viděl jak to má být poskládáno? Předem děkuji. Pepa,... celý příspěvek >
Prosím pomozt s identifikací plevele, 22.6.2012
Děkuji všem za odpovědi. Asi ho budu sekat a pokud vytvoří velký drn, tak vydloupnu a hotovo.
Prosím pomozt s identifikací plevele, 18.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím pomozte s identifikací plevele. V loňském roce jsem měl nádherný trávník, na podzim jsem provedl dosev a již chvilku poté se začal objevovat tento plevel. Letos jsem provedl veškeré standartní kroky, vertikutace,... celý příspěvek >
Jaký písek do filtru na bazén? Kdy vyměnit?, 10.4.2012
Doporučiji písek správné zrnitosti,  která má být 0,6 - 1,2 mm. Písek se má měnit po dvou letech.  Dlouhodobým používáním se jednotlivá zrnka zaoblují, což vede k horšímu zachytávání nečistot.
Zemní vruty, 12.10.2011
Srovnatelné jsou české vruty firmy AKS Svatava, možná malinko levnější. Na trhu jsou i vruty z Číny, na ty bych si ale dům stavěla nerada.
Husqvarna R152SV, 11.10.2011
Ahoj, muze mi prosim nekdo poradit jak se daji seridit otacky u sekacky Husqvarna R152SV, motor je tam honda. Dekuji Lada
Napadení hrušně - rez?, 31.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsme koupili zahradu i se vzrostlými ovocnými stromy včetně hrušně.Byla napadená - myslela jsem že je to rez a vykáceli jsme tedy na zahradě jalovce kterých tam bylo mnoho. V okolí žádné další jalovce nejsou a přesto jsem nyní... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 19.7.2010
Děkuji za perfektní radu. Pokusím se to dle vašeho návodu nějak vyřešit. Ten jetel je pořádnej neřád. Na některých místech je stále a když jsem to prohraboval tahal jsem až 30cm dlouhé stvoly, které se táhnou pod trávou. A je tam toho... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 14.7.2010 Obsahuje fotku
No hračka to teda není a s trávníkem jsou parádní starosti. Poměr nebyl 1:1,ale myslím si, že to mohlo způsobit sluníčko. Stříkal jsem to kolem 10 hod. a pak do toho celý den smažilo...  Smůla a moje blbost... Prosím, pokud... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 14.7.2010 Obsahuje fotku
Děkuji mnohokrát za informaci. Teď už s tím nic nenadělám. Počkám asi jak radíte na konec srpna a pak se to pokusím dát do pořádku, ale škoda, že přez léto budu koukat na vypálené fleky Je to smutné, ale nenadělám nic...
Jetel v trávníku, 14.7.2010
Dobrý den, tak jsem v neděli úspěšně aplikoval Bofix a na radu ještě v silnější koncentraci. Dnes je středa a já mám na trávníkové ploše obrovské vypalené fleky  Vypadá to zoufale a nevím si s tím rady... veškerá tráva je úplně spálená jako... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 7.7.2010
Děkuji mnohokrát za radu. Jsem rád, že mi někdo poradí. Bofix nasadím hned jak trošku jetel povyroste. Dnes jsem to posekal aby nestrašil. Během pár týdnů se pěkně rozrostl. Tak mu teď dám co proto a těm pampeliškám a ostatním... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 6.7.2010
Dobrý den, prosím o radu ohledně likvidace jetele. Mám trávník druhým rokem a již mi jetel řádně prorůstá. Pomůže postřik Bofikxem? A nepoškodím okolní travní plochu? Děkuji mnohokrát za radu.
Hnědnutí listů u citrusu - kumkvat, 9.8.2009
Dobrý den, ten samý problém se mi stal s tomelem japonským. Kdy by jste zjistil co to je dejte my prosím vědět díky.
Jak s karasy v zimě?, 7.12.2008
Samozřejmě že ne, aly ty karasové v tom zbytku vody až na pár vyjímek skoro všichni do jara bez problémů přežili.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika