Příspěvky uživatele - 216.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nastavení karburátoru u Homelite 350, 31.10.2011
Dobrý den, mohl by jste prosím napsat název gumového válečku - je to těsnění ve tvaru válce o průměru cca 2 cm, který se nachází pod karburátorem. Děkuji Martin Hradecký
Hurmikaki, tomel japonský, 21.9.2011
Palo, to ti garantujem, že ti tie septembrové výhonky odmrznú. Môj Dunaj ukončil druhú fázu na konci augusta a tiež mám strach. Juro
Al-ko Aluline 530 BRV, 19.4.2011
vítěz testu ano, ale mají tam chybu v typovém označení. To co otestovali byla červená aluline 5300 BRV s briggsem řady 800, kterou al-ko řadí do kategorie profi. A ta je zase za jinou, rozuměj vyšší, cenu
Dotaz na nemoc Koi kaprů, 22.3.2011
Preventivní přeléčení mimo dobu zimování a pak už žádné nové ryby bez karantény. Jak vypadá Vaše jezírko? Fotky těch ryb.
Kupanie v zahradnom jazierku, rizika?, 15.7.2010
Mám 8 m3. Voda je super. Sednout do kraje. Do ruky krmení a v tu chvíli se žádné koupaliště nechytá. No zatím žiju. Trochu mám obavy z toho, co tam sám nacpu. Voda v jezírku se nemění, jen filtruje. Když to spočtu, tak to za rok bylo- pár kilo... celý příspěvek >
Užovka v jezírku, 15.7.2010
U mě zatím vždy vybrala pulce, žabky a pak zmizela. Ryb neubylo (nejmenší karasi cca 8 cm). 
Koi kapr - blednuti kuze, 15.7.2010
Mám stejný problém už u několikátého kohaku. Chystám se dát jim to nejlepší co trh s krmivy nabízí. Jestli to nepomůže, tak už nevím. Ztráta červeného zbarvení je údajně dána do jisté míry krmením ale hlavně prý geneticky. S věkem mají červené... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika