Příspěvky uživatele - 185.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohlaví u andulky, 17.4.2011
No, asi opravdu máte dvě samičky.Ty mají ozobí hnědé, samečci modré.B.
Bílé breberky, 28.3.2011
Zadejte si do vyhledávače chvostoskok, nejspíš to budou oni. D.
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 16.1.2011
scaevola je česky vějířovka.D.
Vydatná lokální líheň klíšťat, 17.9.2010
Dnes jsem si přečetla tuto diskuzi.Klíšťata má nejen Srnčí, černá zvěř, lišky,ale i kozy a ovce.Kromě klošů, ty mají také.B.
Dotaz k chovu kozy domácí, 17.9.2010
Stáj pro 1kozu s kůzlaty má být asi 2,5m2. Prostor suchý, dobře větratelný, bez průvanu.V zimě je vhodné provést zateplení a kozy chránit před podchlazením.Okna by měla být pokud možno na jižní straně.Pod kozami má být vždy sucho.K podestýlce se... celý příspěvek >
Mlok?, 16.9.2010
Nevím, proč by u vás neměl čolek žít? Máte tam č.obecného, velkého,karpatského ap.B.
Mlok?, 12.9.2010
Hm, i to je možné.Je sice i mlok bez skvrnek, ale nevím, jestli žije u nás.Čolek má oranžové bříško, ale to není vidět.Ale je to jedno čolek nebo mlok, hlavně,že žijeBerta
Mlok?, 11.9.2010
Petře, buďte rád, že tam"exoty" máte.Já už jsem mloka neviděla léta.To, že se tam vyskytuje by mělo signalizovat i dobré živ.prostředí.Mějte se fajn Berta
Růže z jericha, 4.8.2010
No, tak to je třeba si tedy opravdu dobře vybrat, protože,jak píše Elena, my zimolez máme obalený mšicemi každý rok a pořádně.B.
Co to muze byt za skudce - housenku?, 2.8.2010
Já bych řekla, že je to nějaký druh píďalky.Píď.motýlů je u nás ovšem spoustu, takže určit přesně o kterou jde by musel opravdu odborník.B.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 20.7.2010
My taky děláme peč.čaj, ale kdo máte černý rybíz, normalně kouličky strčte do mikrotéňáku a do mrazničky a z toho v zimě vařte čaj.Nemá to chybu! A přesně, jak píše pan PP, s prachem v kupovaných sáčcích se to nedá srovnat! Já takhle mrazím i bezinky... celý příspěvek >
Zavařování v mikrovlnce, 20.7.2010
Pane Denisi, nálev je normálně studený, mikrovlnka vůbec nejiskří a 1cm postačí.My tak budeme letos zavařovat po pár sklenicích taky.B.
Insekticid Mospilan, 20.7.2010
Veroniko, vykašlete se na m2,normálně rozdělejte 1 sáček do 3-4 l a postříkejte kytky.Nic se jim nestane.B.
Insekticid Mospilan, 13.7.2010
Mospilan budete postřikovat nějakým postřikovačem, celé rostliny, nejlépe venku nebo ve vaně.Opakovat za 4-7 dní, a pak znovu, podle potřeby.Ochran.lhůta se udává zejména pro ovoce a zeleninu, znamená to, že ji nesmíte 3 nebo jiný počet dní po... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci, 7.7.2010
Jo, jo gazánie.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika