Příspěvky uživatele - 98.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kalové čerpadlo s noži, 12.1.2009
Koupil jsem na podzim kalové čerpadlo s plovákem DAE SEPTIK 600, 230V. Malé, ale čerpá a funguje zatím dobře. Připojovací kabel ohebný a dostatečně dlouhý. DK
Marunaka TH 43 DX - přidřená, 10.1.2009
Z této zkušenosti vyplývá jedna věc. Příště si kupte křovinořez u výrobce, který Vám zároveň prodá svůj vyzkoušený a doporučený olej s předepsaným dávkováním. A potom je to na jasnou reklamaci. DK
Výber motorovej píly, 7.9.2008
Mám od jara Dolmar PS 4600 a jede jako ďas. Řezu jak slabší, tak i silnější kmeny z letošních polomů. Vzhledem k tomu, že dřevo je většinou zablácené, je potřeba po každém řezání jemně "přelíznout" řetěz. Ale to je normální. DK
Tvar struny, 3.8.2008
No to snad ne! To museli "soudruzi v NDR" udělat někde chybu. Snad nechcete tvrdit, že kulatá struna seká lépe jak hranatá? O spirálové, tzv. tiché struně, ani nemluvím. S tou jsem začal sekat před rokem a už nic jiného nechci. Motor jde... celý příspěvek >
jaký křovinořez, 11.7.2008
Dolmar 330U mám více než 1 rok a zatím max. spokojenost. Spotřeba nízká, výkon 0,97 kW dostačující a cena kolem 9 000,-Kč. Dobrou volbu. DK
Dolmar, 16.6.2008
Mám Dolmar 330U déle než rok a zatím se mi ani jednou nestalo, že bych někde zachytil lankem. Obsekávám stromky, ploty a příkopy a nic. Kdybych náhodou nečetl výše uvedený test, tak bych o tomto "problému" ani nevěděl. Jinak spotřeba opravdu nízká... celý příspěvek >
křovinořez do 10000,-, 20.5.2008
Již více než 1 rok vlastním Dolmar MS 330 U, 0,97 Kw. Motor Mitsubishi, výkon dostačující, spotřeba velmi nízká a zatím spokojenost. V akci stál myslím 8 990,- a já si akorát připlatil za dvouramenné popruhy. Používám ho na příkopy a... celý příspěvek >
Křovinořezy cca 1,5 kW - Solo, Dolmar, 8.5.2008
Již rok vlastním Dolmar MS 330 U a zatím mohu pouze chválit. Spotřeba excelentní a výkon 0,97 kW pro mě dostačující. Sekám příkopy a vysokou trávu tak 1/2 na 1/2. Vyzkoušel jsem také hranatou a ještě do spirály kroucenou strunu 2,4 mm (patent... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar, 16.3.2008
Mám Dolmar MS 330 U 1 rok a zatím spokojenost. Servis mám v blízkém okolí, ale doufám, že stejně jako u motorové pily, jej dlouho nebudu potřebovat. Jen jsem si připlatil za dvouramenný popruh. K.
křovinořez, 14.3.2008
Dobrý den. Já koupil vloni Dolmar MS330U, 0,97 kW a zatím naprostá spokojenost. Motor Mitsubishi jde jak víno a spotřeba je až neuvěřitelně nízká, že jsem ze začátku pořád koukal, jestli už není prázdná nádrž. Zkoušel jsem i trojzub a je to... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 17.8.2007
Dobrý den. Po dlouhém rozhodování jsem asi před dvěma měsíci řešil stejné dilema, jaký křovinořez koupit a nakonec zvítězil Dolmar MS 330 U. Zrovna byl v akci za rozumnou cenu se strunovou hlavou a kotouči (i když čtyřzubými). Pouze jsem si... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 28.5.2007
Má někdo zkušenost s křovinořezem Stiga SB 40, 1,5 kW nebo  Castor 41D, 1,6 kW? Mají antivibrační systém? Děkuji. DK
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 26.5.2007
Mám již několik let hobby pilku Dolmar a jsem s ní zatím spokojen. Nyní uvažuji o křovinořezu. Vámi chválený typ 290U se mi zdá slabý. Budu sekat cca. 500m2 vysoké trávy a příkopy. Co říkáte křovinořezu Stiga SB 40 (cena  na internetu 11 290,-Kč... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika