Příspěvky uživatele - 182.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilu OM nebo HQ?, 18.7.2010
Určitě blázen nejste, že se pečlivě věnujete svému nářadí. Nářadí máte jako koníčka a práci s čistým a udržovaným nářadím je radost dělat. Svědčí to o Vašem charakteru a přístupu k věcem, dokážete si určitě vážit svých investic. Asi jsme na tom oba... celý příspěvek >
Jak na likvidaci Ježatky kuří nohy, 17.7.2010
Pozor, postřiky nesmíte provádět za přímého slunce, ale spíše ve večerních hodinách. Ani bych se paní Konvalinko v těchto vedrech na zahrádku a Ježatku ani nevykašlal. Mimo zalévání skleníku a záhonu.
Suchý (spálený) trávník?, 17.7.2010
Upřímě paní Aleno, trávník bych také nikdy nezaléval. Vedra pamatuju, ale nikdy jsme trávník nedosévali. Vydržme to ještě snad pár týdnů a musí zapršet. Trávník se vzpamatuje. Také jsme měli na dvoře suchá kola. Nesmí se v těch vedrech sekat. Sám... celý příspěvek >
Suchý (spálený) trávník?, 16.7.2010
Nedivte se! Neprší a je sucho. Jedině každý večer, nebo ráno zalévat, jako zahrádku. My máme trávník na dvoře podobný.   R.
Je to bodlák, nebo ne?, 15.7.2010
Vypadá to, jako bodlák, ale nevím. Botanik nejsem. Rostlinu jste si vykopali někde v terénu, nebo koupili v květinářství?
Pilu OM nebo HQ?, 14.7.2010
Zapoměl jsem Vám říct, že oba typy jsou už profipily. O Oleo Macu nebudu nic psát, myslím si že to je zbytečné. Každý máte svůj názor. Vím že to sem nepatří, ale čím čistíte filtr na pile? Jarovou vodou, pracím práškem různnými saponáty,... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 14.7.2010
 To je názor! Dobře jste se rozhodl, že na motorovém nářadí, resp. pile nebudete šetřit. Investice se Vám vyplatí a pila Vám to vrátí, že nebudete jezdit po servisech.Pilu, nebo jiné nářadí nekupujete denně jako housky na krámě. Jsem také... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 13.7.2010
Na aplikaci graminicidů mám jediný dotaz, který s kolegy omýláme delší dobu.Byli jsme na školení k ochraně lesa kde nám řekli, že hektarová plocha je ošetřena s 300misty litry vody dle doporučení výrobce. Plocha byla ošetřena ručním postřikovačem... celý příspěvek >
Likvidace trávy kolem stromků, 13.7.2010
Totální herbicidy Dominator, Roundup, Glyfogan používáme pouze v jarním období k ošetření lesních kultur při nízké trávě a to s krytkou postřiku, jak se již můj kolega Roman zmiňoval, nebo při totální likvidaci vegetace, samozřejmě k tomu kryt... celý příspěvek >
Likvidace trávy kolem stromků, 13.7.2010
Mirkovi. Ještě musím dodat, že aplikace graminicidu nemá význam, pokud máte paseku zarostlou bodláky, kopřivami a jak lesáci říkáme ještě kytkama, nebo trávou Kostřavou červenou a tuším Sítnicí, je to taková vláčná tráva. Botanici mě popř. opraví v... celý příspěvek >
Likvidace trávy kolem stromků, 13.7.2010
 Mirku, proboha Roundup, Glyfogan,Dominator a jiné totální herbicidy nikdy nesmíte použít, protože spálíte trávu, ale i stromky!!! V lesnictví na začátku jara používáme selektivní herbicidy, tzv. graminicidy, které retardují, nebo při větší... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 13.7.2010
Pro pana Vinšálka. Cymbush10 EC jsme používali od fy ICI (Imperial Chemical Industries)  která byla britskou společností. Zanikla, nebo se přejmenovala na Zeneca agrochemicals a v jeho výrobě pokračovala? Už si nevzpomínám, jak to se společností... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 13.7.2010
Pro pana Vinšálka. Vidím, že o chemické ochraně něco víte, tak s Vámi budu jinak diskutovat. Ještě přípravek proti mšicím, který doma používám je Fury 10 EW, který jsme používali v lesnictví na likvidaci dřevokazného hmyzu a proti klikorohu borovému.... celý příspěvek >
Roundup - likvidace trávy, jsou ale i jiné, 12.7.2010
Souhlasím s Vámi, také,jako Lesník o pesticidech něco vím, neboť je v lesnictví často používáme. Zajímavé počteníčko některých příspěvků. Nechci dělat reklamu, jako totální herbicid, co se ceny týče a množstevních slev nakupujeme Glyfogan 480 SL a... celý příspěvek >
Copak je to za škůdce?, 10.7.2010
Nejsem žádný entomolog, ale lesní inženýr. Nerozlišuji druhy slunéček, ale určil jsem, že se jedná o slunéčko, ale nevím, jestli je také, nebo onaké. Určitě to není druh škůdce, který by zmiňovanému tazateli zlikvidoval úrodu. Není mojí náplní se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika