Příspěvky uživatele - 160.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlastní zkušenosti s roubováním révy, 7.9.2010
Mate nejake skusenosti s Isabelou jako podnozi? Dik Kadsura
Co vaše réva?, 7.9.2010
Zdravim revove nadsence rok je kazdopadne extremni, ale ja mam to stesti ze pestuji revu na trech stanovistich. 1.na dvore kryta poloha Jalovenskij ustocivij a prim. J. U. me letos prijemne prekvapil protoze cervnovi monzun prisel letos driv, takze... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 9.7.2010
je někde na internetu detailnější návod? jako jak to celé dát do hromady? Třeba konstrukce je pro laika hodně složitá... díky
Problémy s plodností morušovníku, 30.5.2010
Uz jsem v zivote videl hodne stromu kvest, ale jeste nikdy sem nevidel na jednom strome kvety samci i samici a to vcetne trnavske. Ze semen se pestuje snadno vyset na podzim a hned na jare nasipat vanis protoze slimaci se po tom muzou utlouct. No a... celý příspěvek >
Šlechtění révy vinné, 22.5.2010
Diky, presne to jsem hledal.Zaroven jsem se procvicil v AJ. Jinak pred 6 lety jsem vysel a letos uz mam nasazeno na kvet. Zazraky necekam ale je to napinave. Ovsem puvod je nejisty. Matka mela byt Kristal ktery je pravdepodobne Primem a pyl byl budto... celý příspěvek >
Jedlý kaštan, 3.5.2010
Skoda ze je malo informaci a zajmu o ně(mislim slechtitelskeho). Jezdim kazdorocne do Bergeracu(francie) nas znami tam pestuje velkoplode staci 5 a ste po veceri. Skusil sem neco vyset ale nevim co cekat. letos si koupim roubovany stromek ale u nas... celý příspěvek >
Kiwi, 3.5.2010
Zdaravim nadsene pestitele Pred asi osmi lety jsem si koupil 1samce a samici kolomikty a druhou arguty. Rostli a rostou krasne a ja s toho byl tak nadseny ze kdyz jsem se v knize Mene zname ovoce docetl ze se velmi snadno mnozi semenem a navic je... celý příspěvek >
Rubinola, 3.3.2010
Dobrý den, mám Rubinolu (podnož M1) tedka rok a půl, když sem ji ted na jaře chtěl stříhat, zjistil jsem, že na hlavní výhon je osázený dalšími výhony, konec se dá přirovnat k takové štětce na nádobí, prostě asi 10-15výhonů různě do kola... celý příspěvek >
Zbytky postřiků na plodech, 21.2.2010
Dobry vecer moje mala osobni skušenost. Minuli rok ve franci jsme neodolali a ač seto nesmi par hroznu utrhli a snědli asi pul kila rano jsme se vzbudili uplně osipani zmizelo to až za 3 dny. Odruda asi Muskador. Piti vina sem se nevzdal ale často si... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika