Příspěvky uživatele - 22.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Servis Mountfield, 27.2.2011
Stačí slézt ze sedačky při nastartovanem motoru, zapomenout, vypnout klíček motor se zastaví ale počítadlo.počítá dál. I to může být příčina oněch 8 motohodin.
Karsit Dream 115 E, 28.11.2010 Obsahuje fotku
Souhlasí.
Odstranění strarého bezu, 28.11.2010
Bez je léčivka, ale také ho neuctívám jako božstvo. V přírodě ho nechávám být ale na své zahradě, která má cca 700 m2 mu místo nenechávám. Naopak, neustále likviduju semenáčky.
Smrky blízko u sebe, 20.11.2010
Smrk je lesní strom, stejně jako řada jiných druhů. Lesní proto, že rostou ve společenství jiných dřevin. Jinak souhlasím, že smrky jsou krásné, ale do malé zahrady velký strom je nesmysl. Současnému majiteli to vadit nemusí, ale budoucí majitel z... celý příspěvek >
Smrky blízko u sebe, 19.11.2010
Budete-li smrky držet na uzdě řezem, můžete nechat všechny tří. Přestože se smrk na tvarování hodí asi nejméně, tvarovat jej lze. Jakmile je začnete tvarovat, už to nebudou pyramidálně rostoucí stromy, ale po čase se promění v jakousi zelenou stěnu,... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 10.11.2010
Starkl stejně jako řada jiných prodejců si vymýšlí "komerční" názvy, ale kvalitu ovocných stromků mu taktéž nemůžu upřít. Např. loni vysazená švestka tento rok plodila a ne málo. Já jsem muchovník narazil v katalogu Sieberz, kde ho třeba... celý příspěvek >
Zasazení Nektarinky, 10.11.2010
Můj strom také ne, ale nemilosrdně ji ořezávám jinak by lezla k sousedům :-)
Zasazení Nektarinky, 9.11.2010
Ty dva metry je podle už hodně na harnici, samozřejmě jde o to, jak stromek roste, jak se řeže apod., ale mám doma nektrainku a potvora je hodně vzrůstná a přestože ji pravidelně řežu, tak mi to přijde že řez=hnojivo, protože roste jak vrba.
Zasazení Nektarinky, 9.11.2010
Tři metry bych považoval za minimální vzdálenost.
Větve jehličnanů na záhony, 21.10.2010
Já se nepamatuju, kdy jsem na zahradu vozil chvojí z lesa, abych něco zazimoval. Sázím jen to, co zimu přežije a pokud náhodou nepřežije, příště to už nesázím, ale tím nechci říct, aby ostatní nepěstovali co se jim líbí i když je to náročnější na... celý příspěvek >
Protrhat hrušky nebo ne, 10.7.2010
Já osobně bych nechal tak pět hrušek, tři to je celkem radikální, ale možné. Pokud vám jde o velikost plodů, hrušně reagují na probírku méně ochotně než třeba jabloně, takže z tohoto hlediska to nemá příliš cenu řešit. Je-li navíc strom štěpovaný na... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 6.7.2010
Nebojte se, nepoškodíte. Díky Bofixu jsem jetel, pampelišku a jiné naopak z trávníku vytlačil a trávě to neuškodilo. Prořídlý porost jsem následně přihnojil, sem tam zalévám a výsledkem je hustý zdravý travní porost. V té části zahrady, kde jsem... celý příspěvek >
Založení trávníku, 6.7.2010
Jako urážku určitě ne, ale nesouhlasím s tím, že vypěstovat kvalitní trávník je až taková banalita. Není to taková věda jako rozumět kvantové fyzice, ale na druhou stranu co lidí se o krásný trávník pokouší a nedaří se a nedaří. Každopádně podporuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika