Příspěvky uživatele - 5.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jake rostliny do jakych venkovnich nadob?, 24.6.2010
Chtela bych si dat na terasu nejake nadoby s rostlinama (tuje nebo neco obdobneho), muzete mi nekdo doporucit nejaky odolny druh, aby snesl napor slunce a vymrzani? Jake pouzit nadoby? Chtela bych neco se zasobnikem na zavlahu (dvojite dno), existuji... celý příspěvek >
Akátový obrubník, 25.3.2010
Prodávají se různé typy dřevěných obrubníků z takových těch krátkých kolíků. Má někdo představu, jak dlouho vydrží v zemi akátový obrubník? Viděla jsem je prodávat zajímalo by mě, čím je ošetřit, aby vydrželi co nejdéle.
Habr, 21.3.2010
Dobrý den, plánuji založení živé plotu z Habru. Stromky bych chtěla zakoupit alespoň metr vysoké. Také bych je ráda dala do dvou řad, aby byl plot hustčí. Můžete mi prosím poradit, jan na to? Jak hluboko zasadit, jak daleko od sebe, jestli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika