Příspěvky uživatele - 51.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hryzec - zabralo to, 30.6.2008
Likvidoval mi vše. Podvrtal a podhryzal vzrostlou broskvoň. Šok jsem utrpěla, když se mi podvrtal do skleníku a žral sazenice okurek jednu po druhé. Bylo to, jako když jsou ustřiženy nůžkami. Vyzkoušela jsem vytopit vodou, do každého... celý příspěvek >
Ibišek zahradní XXL - žloutnoucí listy?, 27.9.2007
Dobrý den, jak se dá namnožit? Může mi někdo poradit? děkuji Iveta
Banán severu, 21.8.2007
Má někdo zkušenost s pěstováním?
Jahoda Giganta, 21.8.2007
Dobrý den, dnes jsem v novinách našla inzerát na jahodu Gigant mate někdo s touto odrůdou zkušenosti? Za informace předem moc děkuji.
Banán severu, 12.8.2007
Dobrý den, má někdo skušenost s pěstováním? Děkuji
Lilie, 4.8.2007
Dobrý den, mohu lilie po odkvětu sestřihnout?
Kamčatská borůvka - lonicera, 4.8.2007
Množím tak, že mladou větvičku ohnu zahrnu hlínou, na jaře jsem to udělala a včera jsem takto vypěstované krásně prokořenělé sazeničky přesadila z jednoho keříčku jsem jich mněla 5 tak to zkuste, je to podle mně lepší než odkopávat základní keřík.
Plodnost kamčatské borůvky, 21.5.2007
Dobrý den, jak jsem psala že mi už borůvka kvete, tak dnes jsem už poprvé ochutnala její plody, jsou velice dobré, jsem z Náchoda.
Množení borůvek - jak?, 15.3.2007
  Ohnu větvičku v srpnu  zajistím zahrnu zeminou druhý rok je už zakořeněná vždy se mi to povedlo i u ostatnich keříků
Schisandra, 15.3.2007
dobrý den jsem z Náchoda nevite někdo jestli mi tady poroste ? Taky mě zajímá jakou má chut a její léčivé účinky. Děkuji
Schisandra, 4.3.2007
Dobrý den, dostala jsem sazenici schisanrdy prý se pěstuje jako kivi. Nemate někdo skušenost s pěstováním. Děkuji.
Maliny, 3.3.2007
Může mi někdo poradit čim hnojit maliny nejlépe přírodním hnojivem jakým? Děkuji.
Plodnost kamčatské borůvky, 3.3.2007
Na podzim i jsem si koupila kamčatskou borůvku zatim mi ještě nekvete ,mohla bych ji prihnojit přírodním hnojivem ? A jakým, mohl by mi někdo poradit. Děkuji.
severni strana, 16.2.2007
dobrý den, poradí mi někdo co pěstovat na severní straně sluníčko tam svíti jenom v létě. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika