Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktory, 26.1.2012
Než Partner se "šaltrpákou" na ovládání hydra, (k tomu beztak USA závity na šroubech, atd.), tak raději jednoválec XT190 Castel Garden s nožním pedálem na ovládání hydra. S dvouválcem se lépe seče vyšší tráva nebo na podzim k večeru navlhlá tráva.Má... celý příspěvek >
Koupě skleníku, 21.1.2012
Kupte si skleník od Korbela. Mám ho 6 let a nejsou s ním žádné problémy. Jen na zimu vždy odmontuji automatický otvírač střešního okna.Dělají provedení A i oblouk, dovezou ho celý smontovaný, jen ho přenesete na místo, kde bude stát a oni Vám ho... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 14.1.2012
Nepřečetl jste si jejich záruční list a jejich podmínky reklamace. Na záručním listě je vyznačeno, že stroj musí na každoroční posezónní prohlídku. Toto má vyznačeno např. travní traktor. Křovinořez to nemá vyznačeno, alespoň já ne. Na travní... celý příspěvek >
Změna oleje HQ, 9.1.2012
Olej u Husqvarny opravdu zdrahl. Ale co nepodražilo? Taky jsem na podzim kupoval olej na další sezónu a divil se. Raději ale dávám do všech 2T strojů pořád stejný druh oleje.
Nový vs. starý zahradní traktor, 29.12.2011
Záleží o kolik je cena traktorku s 200 motohodinami nižší než cena nového. Nový je nový - každý z nás zachází se strojem různě.
Elektrická sekačka, 17.12.2011
Používám 6 let sekačku 1600 W šířky 46 cm z Mountfieldu od GGP. Má za sebou i několik nárazů do pařezů - odnesly to jen nože, uvolnily se šrouby připevňující elektromotor k šasi a měnili mi vrchní přírubu motoru - po 5 letech (nechtěli za opravu nic)... celý příspěvek >
Elektrika nebo benzin?, 24.11.2011
Na takový kousek klidně elektriku. Mám 1600W v šířce 46 cm po dobu 6 let a v pohodě seču větší plochu než 800 m2 kolem domu. Kabel není takový problém, když se na něj dává pozor a tahá po posečené ploše. Netřeba řešit olej, svíčku, vzduch. filtr,... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 9.11.2011
Před léty jsem chtěl koupit vysavač listí Hurricane v Baumaxu. Jeho provedení se mi ale nelíbilo. Nakonec jsem koupil Toro Ultra s 1,5 kW motorem v Mountfieldu. Vak na listí je pěkně ušitý, motor má plynulou regulaci, kovovou turbínu, která listí... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 7.11.2011
K 11 let starému OM 746T (opotřebovaný a stále plně funkční)  jsem loni koupil OM753T. Vibrace jsou menší, síla motoru vynikající. Strunou jde sekat každou trávu. Trochu se mi hřála hřídel, tak mi to během jednoho dne přimazali a je to v... celý příspěvek >
Honda 2417, 4.11.2011
Tak to je opravdu pěkně drahé.
Honda 2417, 2.11.2011
Když se to vyrábí v GGP, tak ND jdou kupovat i jinde, než u Hondy. ND díly mají už drahé asi všichni, protože se dostali na nízké marže u hotových výrobků, tak aby přežili musí se "hojit" na cenách ND. Co dnes není drahé?
Prosím radu - sněhové frezy z Číny/MTD M61, 2.11.2011
Mám čínskou frézu Vega 551 Q s motorem ZongShen od roku 2007, Vyrábí ji firma Wuyi Zhouyi mechanical and electric. Kromě zapalovací svíčky s ní nebyly zatím žádné problémy. Funguje dobře, i na mokrý sníh, komín se neucpává a střižné šrouby jsou stále... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 1.11.2011
Jedna věc je samotná cena ND a další je vzdálenost servisu - doprava, cena za cestu opraváře či odvoz do servisu. V mém případě servis AGS je 20 km a na Castel Garden 3 km. A když řidič servisák chce, tak si spojí dvě cesty ještě pro jiného klienta a... celý příspěvek >
Problém se zelím, 31.10.2011
Proč si do zelí dáváte chemické svinstvo! Toho přeci máme v průmyslově zpracovaných potravinách plno.
Trakturek Stiga vs. Starjet vs. Snapper, 27.9.2011
Ale nebude přerostlá. Já tak bežně seču, ale nesmí být mokrá či vlhká. S častějším sečením by mě manželka hnala a taky ta spotřeba PHM. Sečení hřiště je jiná kategorie, než zahrada - dvakrát týdně to je vlastně jen ježdění a zarovnávání trávy. Ne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika